П`ятниця, 19.04.2024, 02:33

Головна » 2011 » Березень » 4 » Новини "ЛЮТИЙ 2011 р."
Новини "ЛЮТИЙ 2011 р."
ЛЮТИЙ 2011р.

*******************************
**

02 лютого в ліцеї проходили змагання з волейболу між збірними командами педагогічних працівників: Савін О.В., Гавричков М.В., Мудрак А.О.Цяпка О.К., Климчак В.Ф., Омельянов М.А. та учнів:Старченко Є.-гр.44, Дмитренко Р.-гр.44, Хафізов А.-гр.42, Бакурський О.-гр.20, Мокляк Є.-гр.44, Батичко А.-гр.10, Авдєєв Р.-гр.21, Гутаров О.-гр.24.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Працівники соціально-психологічної служби ліцею (Вахрушина Т.Г., Скотаренко Н.В.) провели виховні бесіди в групах на тему "Профілактика саморуйнівної поведінки"
02.02.2011р.-в гр.4
03.02.2011р.-в гр.25, 43
Серед учнів була проведена інформаційно-роз`яснювальна робота, підлітки працювали в групах, розглядаючи конкретні ситуації, анонімно заповнювали "Опитувальник суїцидної поведінки" з метою попереднього виявлення у підлітків суїцидних нахилів.

07 лютого учні групи44 (класний керівник Нагорна Л.Г.) підготували і провели тематичну ранкову лінійку "Попередження захворювання на туберкульоз".

07 лютого 2011 року соціальний педагог Лозівського міського центру практичної психології і соціальної роботи Петрусенко О.А. провела просвітницько-профілактичний захід з учнівською молоддю гр.23,42 на тему "Профілактика саморуйнівної поведінки". Перемогу і отримали грамоти та подарунки учнів груп 24, 23, 41, 43, 42, 25.

08 лютого в гуртожитку ліцею пройшла зустріч зі спеціалістом міського центру молоді Лактіоновою С.Є. та лікарем-наркологом Даниленко С.В. на тему "Профілактика шкідливих явищ: тютюнопаління, алкоголізму".

14 лютого 2011 року учнями гр.№1 (майстри в/н Бакай О.О., Петченко Л.В.) було проведено свято до Дня закоханих "Эпидемия любви".
14 лютого 2011 року учні Лозівського професійного ліцею брали участь в розважальній програмі "Вустами Купідона".
21 лютого учні групи40 (класний керівник Гавричков М.В. та майстер в/н Горбунов О.М.) підготували і провели тематичну ранкову лінійку "23 лютого - історія свята".
21 лютого 2011 року регіональним тренером Харківського обласного центру молоді у Міському центрі молоді проведено інформаційно-консультаційний тренінг з питань зайнятості молоді "Молодий професіонал" в якому приймали участь учні груп №1,24.
23 лютого 2011 року в Лозівському професійному ліцеї проводився виховний захід "Нумо, Хлопці!" серед учнів ІІІ курсу та гр 21(І курс).

Переглядів: 449 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0