П`ятниця, 26.04.2024, 23:18

Головна » 2017 » Жовтень » 31 » Новини "Жовтень 2017р."
Новини "Жовтень 2017р."

Жовтень 2017 РІК

***********************************

02 жовтня дільничний інспектор капітан поліції Василенко Володимир Володимирович, старший інспектор Гаврилов М.О. та інспектор Москалик М.С. з ювенальної превенції сектору превенції Лозівського ВП ГУНС в Харківській області  провели індивідуальні профілактичні бесіди з учнями ліцею.

********************************************************************************************

02 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, були організовані та проведені змагання з волейболу.

03 жовтня  групою 2 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка на тему «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина» з використанням мультимедійної презентації.

03 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, фахівець з питань зайнятості міського центру молоді Трохимець Г.В. провела інформаційну бесіду  з працевлаштування «Вторинна зайнятість молоді».

04 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекар Тинчерова Л.П.  провела бібліотечний вечір до Всесвітнього дня бібліотек «Цей дивосвіт бібліотек».

04 та 05 жовтня учням вручили сертифікати для отримання іменних стипендій від ЛКМЗ

07 жовтня члени первинної профспілкової організації Лозіського професійного ліцеї відвідали Фельдман  екопарк

09 жовтня учні групи 26 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «Ми – за життя без алкоголю» з використанням мультимедійної презентації.

11 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, до Дня Захисника України та Дня українського козацтва, інструктором з організаційно-масової роботи Солониною Є.О був організований та проведений тематичний вечір «Свято мужності і відваги» за участю учасників АТО Зеленого О., Домченка В., Тутова О., бтатька загиблого воїна, волонтера Бричука В.

Бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. показала виставку матеріалів , присвячену землякам, які загинули в зоні АТО

12 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. провела бесіду на тему «Вивчення традицій рідного краю, свята народного календаря».

13 жовтня в спортивній залі ліцею традиційно проводилися «Козацькі розваги». На свято, як член журі, був запрошений учасник АТО Братуха Андрій Сергійович.

Команди першокурсників груп 26, 27, 28 складалися з 10 осіб. Учні змагалися в конкурсах та естафетах «Вершники», «Підіймання гирі», «Одягання козака», «Естафета на руках», «Козацька міць», «Стрибки на скакалці», «Перетягування каната».

В перервах між конкурсами, поки журі підраховувало бали, учениця групи 22 Вікторія Пилявець зачаровувала присутніх мелодійною українською піснею.

З першого конкурсу впевнено до перемоги йшла команда зварювальників (група 26), яка  отримала перемогу і була нагороджена грамотою та запашним короваєм, який випекли учні-кухарі групи 28.

Присутній на святі учасник бойових дій в зоні АТО Братуха А.С. привітав присутніх із святом, що втілює доблесть і героїзм нашого народу. Міська телекомпанія «Вектор» підготувала та показала в «Телевізійних новинах» репортаж про проведення нашого свята.

17 жовтня групою 1 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка на тему «Законодавство України про заборону грального бізнесу» з використанням мультимедійної презентації.

17 жовтня «Козацькі розваги» пройшли і в гуртожитку.

Перед початком змагань бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. розповіла присутнім про історію, побут  та звичаї  українських козаків, познайомила з тематичною книжковою виставкою «Слава козацька вічно жива», запросила завітати до бібліотеки ліцею, щоб ознайомитися з матеріалами про сучасних захисників, які представлені в «Куточку пам’яті», присвяченому землякам, загиблим в зоні АТО.

18 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, провели екскурсію на лоно природи.

19 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку. Бібліотекар Тинчерова Л.П. організувала виставку науково-популярної літератури на тему «Здоровий спосіб життя».

20 жовтня  в ліцеї проводилася виставка букетів та композицій «Барви осені», в якій взяли участь групи 26, 27, 28, 32, 33, 20, 1, 2, 3, 4.

Грамоти отримали:

І місце – групи 28, 4

ІІ місце – 3, 1

ІІІ місце – 2, 33, 27.

23 жовтня групою 26 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка на тему ««Уклін – живим, загиблим – слава» (До дня визволення України від німецько-фашистських загарбників) з використанням мультимедійної презентації.

25 жовтня в ліцеї проходила особиста першість ліцею з шашок.

І місце – Єгоров Володимир, група 3,

ІІ місце – Щербак Владислав, група 26,

ІІІ місце – Грищенко Андрій, група 28.

25 жовтня учні групи 28 взяли участь у тренінгу «Молодіжне лідерство. Волонтерство», який проходив в міському центрі молоді за участю фахівця та бізнес-тренера з Харківського обласного центру молоді.

26 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, був проведений розважальний захід «Осінній бал», під час якого відбувся конкурс «Королева  осені», переможецею якого стала учениця групи 27 Зуєва Катерина.

30 жовтня групою 3 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка на тему  «Причини та наслідки вживання наркотиків. Що таке залежність?»з використанням мультимедійної презентації.

30 жовня відбулася інструктивно-методична нарада при директорові

31 жовтня в групі 33 була проведена відкрита виховна година на тему «Чаювання – родинна традиція».

31 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекарем Тинчеровою Л.П. була проведена бесіда «А пам'ять священна», присвячена Дню визволення України від фашистських загарбників.

Переглядів: 616 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1