Субота, 20.04.2024, 06:45

Головна » 2016 » Листопад » 1 » Новини "Жовтень 2016р."
Новини "Жовтень 2016р."

Жовтень 2016 РІК

03 жовтня учні групи 32 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «ВІЛ-інфекція – як запобігти зараження» з використанням мультимедійної презентації.

*********************************************************************************************************

03 жовня відбулася інструктивно-методична нарада при директорові

06 жовтня з учнями, які мешкають в гуртожитку, провела тренінг на тему «Шкідливі звички – ворог молодості та краси» психолог Петриняк В.М.

07 жовтня учні групи 4 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина»

З 3 по 7 жовтня в ліцеї проводилися змагання з футболу.

І місце – група 31

ІІ місце – група 20

ІІІ місце – група 3.

10 жовтня з учнями, які мешкають в гуртожитку, було проведено анкетування «Схильність учнів до шкідливих звичок»

10 жовтня учні групи 31 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «Ми – за життя без алкоголю» з використанням мультимедійної презентації.

12 жовтня з учнями, які мешкають в гуртожитку, бібліотекарем Тинчеровою Л.П. була проведена бесіда на тему «Скажи мені, хто твій друг…».

14 жовтня до Дня Захисника України були проведені змагання «Козацькі розваги», в яких змагалися команди груп 20, 21, 22. Ведучі свята: Калініна Аліна (гр.28) та Овсяник  Тетяна(група 29). Співали: Сідлак Ольга (гр.2) та Кольчак Євген(гр.1).

І місце – група 20,

ІІ місце – групи 21, 22. Вони отримали грамоти і солодкі призи.

Каравай для переможців виготовила група 2.

14 жовтня команда ліцею в складі учнів групи 20: Костюка К., Тимошенка А., групи 30: Кримського В., Зикіна Р., групи 1: Трофименка С. взяли участь у міських змаганнях «Козацькі розваги» і здобули перемогу.

18 жовтня в гуртожитку були проведені змагання «Козацькі розваги» до Дня захисника України та Дня українського козацтва.

18 жовтня  методист Часовська О.О. та  викладач економіки  Онишко І.В. взяли участь у вебінарі для викладачів предметів «Економіка» та «Основи галузевої економіки і підприємництва» на базі НМЦ ПТО у Харківській області за темою «Активізація навчально-пізнавальної діяльності учнів ПТНЗ під час вивчення предметів економічного спрямування»

19 жовтня методист Часовська О.О. взяли участь у Всеукраїнському вебінарі на тему: «Організаційно-педагогічні умови створення електронних навчальних ресурсів для професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників машинобудівної галузі в інформаційно-освітньому середовищі професійно-технічних навчальних закладів»

з 17 по 24 жовтня в ліцеї вібдувся Тиждень іноземної мови, в рамках якого було проведено такі заходи:

18 жовтня  відбувся перегляд  англомовного фільму

19 жовтня  у бібліотеці ліцею було представлено виставку книг з англійської літератури в бібліотеці ліцею

20 жовтня  викладачем  Чорноштаном В.М. у групі № 29 проведено відкритий урок з теми «Fastfood»

21 жовтня  проведено конкурс на кращий переклад вірша

24 жовтня – загальноліцейна тематична лінійка та підбиття підсумків предметного тижня

З 17 по 21 жовтня в ліцеї проводилися змагання з шашок.

І місце – група 31

ІІ місце – група 27

ІІІ місце – група 4.

В особистій першості перемогу здобули:

І місце – Бел озер В., група 27

ІІ місце – Рижинко О., група 31

ІІІ місце – Крисанов С., група 31.

24 жовтня учні групи 1 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «Законодавство України про заборону грального бізнесу» з використанням мультимедійної презентації.

24 жовня відбулася інструктивно-методична нарада при директорові

з 24 жовтня по 28 жовтня  в ліцеї відбувся  Тиждень фізики та математики, в рамках якого було проведено такі заходи:

24 жовтня – загальноліцейна тематична лінійка

24 жовтня відбувся перегляд відеофільму «100 великих відкриттів» для учнів групи 21 та 27

25 жовтня був проведений позакласний виховний захід Інтелектуальна гра з астрономії «Лабіринт Всесвіту» викладачем Анісімовою Н.О. в групі №29

26 жовтня був проведений позакласний виховний захід з математики «Година цікавої математики» викладачем Бабич О.П. в групі №21

27 жовтня викладач Анісімова Н.О. в групі №23  провела відкритий урок з фізики: «Електричний стум у різних середовищах»

27 жовтня були проведені книжкові виставки до предметного тижня: « Математика – цариця всіх наук», «Фізика – наука розуміти природу»

28 жовтня  проведено підбиття підсумків предметного тижня

28 жовтня методистом Часовською О.О. було проведено засідання Школи молодого педагога на тему: «Як зробити урок ефективним»

26 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, було проведено анкетування на тему «готель, де розбиваються серця» (відносини між юнаками та дівчатами).

26 жовтня для учнів, які мешкають в гуртожитку, практичний психолог Центру практичної психології та соціальної роботи Толмачова Аліна Григорівна провела психологічний тренінг  «Моральна сторона стосунків між хлопцями та дівчатами» а рамках програми «Рівний рівному.

26 жовтня в ліцеї проводилися змагання з шахів

І місце – Зеленський В., група31

ІІ місце – Лісних А., група 27

ІІІ місце – Данилевський Д., група 27.

27 жовтня оперуповноважений сектору ювенальної превенції міськрайонного відділу поліції Москалик М.С. провів бесіди з профілактики правопорушень та злочинів з учнями груп 31, 33, 22, 1.

27 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, грали в гру «Крок за кроком».

30 жовтня з учнями, які мешкають в гуртожитку, проведено анкетування « Чи в порядку твої нерви».

31 жовтня учні групи 20 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «Причини та наслідки вживання наркотиків. Що таке залежність?» з використанням мультимедійної презентації.

31 жовтня учні групи 27 підготували та провели відкриту виховну годину на тему «Вплив алкоголю на організм людини».

Переглядів: 813 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2