П`ятниця, 29.03.2024, 03:23

Головна » 2014 » Жовтень » 31 » Новини "Жовтень 2014р."(сторінка 2)
Новини "Жовтень 2014р."(сторінка 2)

Жовтень 2014 РІК (Сторінка 2)

З 20 по 23 жовтня в ліцеї проведено І етап міського конкурсу колажів «Моя професія». Переможцями І етапу стали:

Гран-прі – групи № 23, 2;

І місце – групи № 33, 27;

ІІ місце – групи № 34, 29;

ІІІ місце – групи № 22, 28.

**********************************************************************************************************************************************************

23 жовтня учні, які мешкають в гуртожитку, організували та провели «Осінній бал».

24 жовтня Акредитаційна комісія України при Державній освітній установі «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» видала Лозівському професійному ліцею свідоцтво на 10 років на здійснення освітньої діяльності в галузі професійно-технічної освіти з 10 професій. Цьому передувала клопітка аналітична робота членів Харківської регіональної експертної ради з ліцензування та атестації навчальних закладів при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, котрі впродовж року різнобічно вивчали діяльність профліцею.

24 жовтня викладач Безпальченко Н.Є. провела в групі № 3 вікторину «Цікаве креслення». Переможцями стала група «Технологи», найкраще з завданнями справилися учні Окуневський І., Романович С., Мудрак А. та Мікушин О.

27 жовтня групою № 29 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «Підлітковий алкоголізм – боротьба з ним».

27 жовтня провідний спеціаліст Лозівського міськрайонного управління юстиції Харківської області Кривень Т.Ю. провела лекцію на тему «Україна – суверенна, незалежна, демократична, соціальна, правова держава» з учнями груп № 1, 2, 3, 4; диспут на тему «Обов’язки є не тільки у батьків, вчителів, а й у мене» з учнями груп № 26, 27; бесіду на тему «Україна – моя Батьківщина» з учнями груп № 28, 29; правову естафету, у якій учні груп №33, 34 показували знання юридичної термінології».

29 жовтня оперуповноважені СКМСД МРВ УМВС  України Москалик М.С.  та Гаврилов М.О. провели бесіди з учнями ліцею з профілактики правопорушень та злочинності, паління на території ліцею.

29 жовтня дільничними інспекторами Палагутою Ю.О. та Василенком В.В. були проведені бесіди з учнями ліцею з профілактики правопорушень та злочинів, пропусків уроків без поважних причин, вживання наркотичних речовин.

30 жовтня в Лозівському міському центрі молоді за участю фахівців Харківського обласного центру молоді відбувся відео-тренінг «Лідерство. Успішна кар’єра», на якому були присутні члени «Коледжу» Атаєва Марія та Калініна Аліна (група № 28). Були розглянуті питання успішної побудови кар’єри, значення лідерства в професійному житті, основні етапи реалізації успішної кар’єри.

30 жовтня дільничним інспектором Логвиненком Іваном Миколайовичем була проведена бесіда з учнями групи № 20 з профілактики правопорушень та злочинів, пропусків уроків без поважних причин, вживання наркотичних речовин

30 жовтня в гуртожитку Лозівського професійного ліцею відбулися зустрічі з поетами літературного клубу «Лігос» «А пам’ять священна…» до 70-ї річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Переглядів: 603 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1