П`ятниця, 26.04.2024, 00:33

Головна » 2012 » Жовтень » 31 » Новини "ЖОВТЕНЬ 2012 р." (Сторінка 2)
Новини "ЖОВТЕНЬ 2012 р." (Сторінка 2)

ЖОВТЕНЬ 2012 РІК
*************************************************

ПОПЕРЕДНІ НОВИНИ ( з 01 по 22 жовтня )

23 жовтня в Лозівському професійному ліцеї відбулися вибори президента молодіжної громадської організації «Коледж».

У виборах взяли участь 292  учні

Ревізійні комісія у складі: Романенко О. група 2, Савіна Я. група 2 та Іванюк Е. група 2  підрахувала голоси, які розподілилися таким чином :

1. Кордик Владислав (гр.№21) - 2

2. Король Юлія (гр.№29) - 15

3. Малиношевська Анастасія (гр.№23) - 45

4. Лапшунова Любов (гр№30) - 9

5. Ракітін Сергій (гр.№26) - 13

6. Денисенко Сніжана (гр№4) - 68

7. Галлов Андрій (гр.№32) - 12

8. Борисовський Владислав (гр.№28) - 4

9. Позняков Євгеній (гр.№22) - 48

10. Долгова Вікторія (гр.№25) - 6

11. Павлова Аліна (гр.№1) - 11

12. Сендецький Олександр (гр.№27) - 38

13. Мороз Тетяна (гр.№24) - 4

14. Антіпіна Марія (гр.№34) - 10

15. Литвин Василь (гр.№10) – 7

*******************************************************************************************************

24 жовтня учні груп 28 та 10 взяли участь в церемонії урочистого закладення капсули у фундамент фізкультурно-оздоровчого комплексу за участю голови Харківської ОДА Добкіна М.М.

25 жовтня учні групи 2 взяли участь в семінарі-тренінгу «Школа молодого професіонала», який проводив тренер Харківського обласного центру праці в міському центрі молоді.

25 жовтня викладач правознавства Онишко І.В. підготувала та провела позакласний захід-тренінг на тему «Попередження насильства в сім`ї».

29 жовтня учні групи 32 підготували та провели тематичну ранкову лінійку з використанням мультимедійної презентації «Визволення України від німецько-фашистських загарбників».

30 жовтня на ранковій лінійці були оголошені результати виборів, за якими  президентом «Коледжу» обрано Денисенко Сніжану група №4 та віце-президентом Позднякова Євгенія група 22.

30 жовтня відбулося засідання актива "Коледжу", на якому було обрано Кабінет Міністрів у складі:

Міністерство  освіти і науки

Мороз Тетяна (гр.№24) – міністр освіти і науки

Кордик Владислав (гр.№21)

Міністерство  культури

Долгова Вікторія (гр.№25) – міністр культури

Антіпіна Марія (гр.№34)

Міністерство охорони здоров’я та спорту

Сендецький Олександр (гр.№27) – міністр охорони здоров’я та спорту

Литвин Василь (гр.№10)

Міністерство праці та соціального захисту

Ракітін Сергій – міністр праці та соціального захисту

Король Юлія (гр.№29)

Міністерство внутрішніх справ

Малиношевська Анастасія (гр.№23) – міністр внутрішніх справ

Галлов Андрій (гр.№32)

Міністерство зв’язків з громадськістю

Лапшунова Любов (гр№30) - міністр зв’язків з громадськістю

Павлова Аліна (гр.№1) – секретар.

«Парад професій» в Лозівському професійному ліцеї

Улюблена праця звеличує людину. Непроста річ вибрати професію з тисяч існуючих. Щоб допомогти підліткам зробити свідомий вибір, колектив Лозівського професійного ліцею щороку проводить широку рекламну кампанію.

Уже на серпневій педагогічній нараді обговорюються профорієнтаційні заходи, які протягом навчального року втілюються в життя педагогічним та учнівським колективом.

Другий рік поспіль під час осінніх шкільних канікул в рамках Дня відкритих дверей в ліцеї проводився «Парад професій» під девізом «Моя професія – найкраща».

Напередодні свята кожна група підготувала яскраві стіннівки, в яких розповіла історію своєї професії, її значення для оточуючих та, звісно, запрошувала навчатися до ліцею.

Захід був розбитий на два етапи:

30 жовтня виступали групи легкої промисловості: секретарі керівника (організації, підприємства, установи), оператори комп’ютерного набору; швачки, кравці; кухарі, кондитери; перукарі.

31 жовтня змагалися зварювальники, електрики, верстатники та будівельники.

В спортивній залі відбулася хода, під час якої журі та глядачі оцінювали спецодяг учнів; емблему, гасло, які повинні були мати професійну спрямованість.

Потім свято перемістилося до актової зали.

Кожна кафедра показувала виступ агітаційної бригади, який супроводжувався мультимедійною презентацією. Юнаки та дівчата виставляли на суд журі та глядачів виріб технічної творчості. Майже кожен виступ учнів переривався шквалом аплодисментів.

Дуже важко було працювати журі у складі директора ліцею Гонтаренко І.М., заступника з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М., заступника директора з навчально-виховної роботи Зикової Т.Б., методиста Безпальченко Н.Є., старшого майстра Дев’яткова С.П., тому що виступи всіх груп були яскравими, насиченими; мультимедійні презентації та вироби технічної творчості виконані на високому професійному рівні.

Після довгого обговорення були визначені переможці:

І місце – групи кафедри «Кухар, кондитер» ( № 34, 29, 24, 4) та група № 10 («Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр);

ІІ місце – групи кафедри «Швачка, кравець» (№ 33, 30, 23) та група № 32 («Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування»);

ІІІ місце – група № 25 («Перукар (перукар-модельєр)»), група № 27 («Верстатник широкого профілю»).

Переможці отримали грамоти та солодкі караваї.

Свято вдалося. Воно продемонструвало, що наші учні здобули певні уміння та навички з вибраної робітничої професії  і що престиж робітничих професій відроджується.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Лозівського професійного ліцею

Т.Б.Зикова