Четвер, 28.03.2024, 19:31

Головна » 2011 » Січень » 23 » Новини "ЖОВТЕНЬ 2010р."
Новини "ЖОВТЕНЬ 2010р."
ЖОВТЕНЬ 2010р.

*******************************
**

1 жовтня 2010 року Лозівський професійний ліцей святкував День працівників освіти. Був підготовлений концерт, в якому взяли участь учні груп № 4, 40, 2, 43, 24, 7, 25, 23, 44, 21, 20.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
З 27.09.10 по 5.10.10р. в ліцеї проходили змагання з футболу за програмою Спартакіади серед учнів Лозівського професійного ліцею.
І місце - група № 40
ІІ місце - група № 7
ІІІ місце - група № 21
6 жовтня 2010 року відбулося засідання активу "Коледж", на якому присутні були ознайомлені зі:
1. Статутом;
2. Структурою влади учнівського самоврядування;
3. Програмою діяльності Кабінету Міністрів;
4. Положенням про Президента;
5. Правами та обов`язками старост навчальних груп.
Був затверджений план роботи учнівського самоврядування.
Були проведени вибори активу.
6 жовтня - фахівцями відділу у справах сім`ї та молоді Лозівської міської ради була організована тематична бесіда "Правопорушення й відповідальність серед молоді" з начальником ВКМСД Лозівського МВ ГУМВС України в Харківській області капітаном міліції Моспанюком Д.В., який розповів про шкідливість паління, вживання алкогольних та наркотичних засобів.

6 жовтня 2010 року в міському Палаці культури ліцей взяв участь у масовому профорієнтаційному заході "Обираємо майбутнє разом". Була організована виставка технічної творчості, майстер-клас показали кафедри перукарів, кухарів та кондитерів.
11 жовтня заст.директора з НВихР Зикова Т.Б. провела ранкову лінійку на тему "Профілактика злочинності серед учнів ліцею".
11 жовтня 2010 року в групі № 25 класним керівником Линник І.В, майстрами в/н Дяченко С.С. та Нарожиленко А.Г. проведено відкритий виховний захід на тему: "Історія українського козацтва" у формі брейн-рингу.

14 жовтня 2010 року відбувся позаурочний захід - "Козацькі розваги". Переможцем стала група № 22.

З 18 жовтня по 22 жовтня 2010 року проходив тиждень з професії "Кравець".
В рамках якого 18 жовтня була проведена виставка творчих робіт.
18 жовтня був проведений відкритий виховний захід "Сторінками моди", учасники - група № 23.

20 жовтня майстром в/н Громило Н.Ю. був проведений відкритий урок в групі № 42.
21 жовтня був проведений відкритий виховний захід - КВК "Знавці професій" серед груп № 23, 24.

Переглядів: 490 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1