Вівторок, 16.04.2024, 07:10

Головна » 2013 » Вересень » 14 » Новини "ВЕРЕСЕНЬ 2013р." (сторінка 2)
Новини "ВЕРЕСЕНЬ 2013р." (сторінка 2)

ВЕРЕСЕНЬ 2013 РІК (сторінка 2)
*************************************************

14 вересня в ліцеї відбувся позаурочний захід до 70-ї річниці від Дня визволення м.Лозової від німецько-фашистських загарбників «Поклонимось великим тим рокам…» на якому були присутні гості-ветерани Великої Вітчизняної війни Кравцов Василь Акимович та Кухаренко Василь Дем’янович, які поділилися з присутніми своїми спогадами.

Група 30 випустила святкову стіннівку:

У проведенні  та організації свята взяли участь учні:

- Говор Антоніна, група 30;

- Стрілець Юлія, група 30;

- Прокопенко Меланія, група 30;

- Лагуткін Олексій, група 29;

- Носова Ангеліна, група 2;

- Ус Ірина, група 1.

*******************************************************************************************************

16 вересня група 21 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію на тему: «Ми кажемо: «Так! Здоровому способу життя».

17 вересня учні, які мешкають в гуртожитку, зустрічалися з «дитиною війни» Співак Антоніною Іванівною, яка розповіла про місто Лозову в роки окупації 1941-1943 років.

23 вересня група № 23 провела тематичну ранкову лінійку та показала мультимедійну презентацію на тему: «Палити – здоров’ю шкодити».

Переглядів: 580 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1