П`ятниця, 19.04.2024, 09:28

Головна » 2013 » Вересень » 1 » Новини "ВЕРЕСЕНЬ 2013р."
Новини "ВЕРЕСЕНЬ 2013р."
ВЕРЕСЕНЬ 2013 РІК
*************************************************

01 вересня відбулася святкова лінійка до Дня знань.

В проведені свята активну участь взяли учні

Ус Ірина гр.1

Мовчан Ганна гр. 1

Зінченко Ольга гр. 34

Тюкова Світлана гр. 34

Денисенко Сніжана – президент молодіжної громадської організації «Коледж»

Ракітін Сергій гр. 26

*******************************************************************************************************

01 вересня пройшов перший урок, присвячений 70-й річниці від дня визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників.

02 вересня заступником директора з НВихР Зиковою Т.Б. була проведена профілактична ранкова лінійка, на якій учні були ознайомлені з правилами поведінки в ліцеї, попереджені про заборону паління на території навчального закладу, була проведена профілактична бесіда з попередження вчинення правопорушень, злочинів, вживання алкогольних напоїв, наркотичних речовин.

02 вересня був проведений Всеукраїнський телевізійний урок, присвячений 200-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

02 вересня дільничними інспекторами МРВ УМВС України Щоголем В.М., Жожомою Д.Ю., Шапочкою А.В. була проведена профілактична бесіда з учнями груп 33, 26 з профілактики вживання алкогольних напоїв.

03 вересня всі бажаючі учні та педагоги ліцею відвідали найбільший храм міста – Свято-Смоленський. Настоятель храму отець Михайло відслужив для нас молебен та благословив присутніх  на навчальний рік, розповів про історію православ’я, правила поведінки в храмі, історію будування храму.

04 вересня старший сержант служб и карного розшуку МРВ УМВС Краснілов Д.П. провів профілактичну бесіду з учнями групи № 31 з попередження злочинів серед учнівської молоді.

05 вересня – учні, які мешкають в гуртожитку, зустрічалися з членами міського поетичного клуба «Лігос». Тема зустрічі: «Мій рідний край».

06 вересня учні груп 1, 2, 4, 5, 23, 32, 33, 3, 26, 29 оглянули експозицію «Лозова в роки Великої Вітчизняної війни» в міському краєзнавчому музеї.

07 вересня майстри виробничого навчання Безверхня Н.О., Петряєва Т.Н. взяли участь в складі делегації міста Лозова в обласному Слобожанському ярмарку (м.Харків).

08 вересня вихователь гуртожитку Чернега І.В. провела з учнями анкетування на тему «Що про тебе думають люди».

09 вересня група 33 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку на тему «Молодь проти торгівлі людьми» з використанням мультимедійної презентації.

11 вересня до Дня фізичної культури і спорту в міському парку «Перемога» проводився День здоров`я, в рамках якого були проведені:

- конкурс речівок «Ми – за здоровий спосіб життя»;

- легкоатлетична естафета 6х100м

Переможці:

Юнаки                                                             Дівчата

І місце – група 32                                     І місце – група 33

ІІ місце – група 20                                   ІІ місце – група 30

ІІІ місце – група 22, 3                              ІІІ місце – група 4;

- канат

Переможці:

Юнаки                                                              Дівчата

І місце – група 3                                       І місце – група 30

ІІ місце – група 32                                    ІІ місце – група 4

ІІІ місце – група 26                                   ІІІ місце – група 23

10 вересня вихователь гуртожитку Зюріна Н.І. провела з учнями бесіду «Вживання шкідливих слів».

11 вересня в гуртожитку пройшли звітно-виборчі збори, на яких обрано раду гуртожитку.

12 вересня в гуртожитку пройшла зустріч-бесіда із завідуючою міською бібліотекою Суровською Л.М., присвячена 70-річчю визволення Лозівщини від німецько-фашистських загарбників.

Переглядів: 623 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0