П`ятниця, 19.04.2024, 10:51

Головна » 2018 » Червень » 1 » Новини "Травень 2018р."
Новини "Травень 2018р."

ТРАВЕНЬ 2018 РІК

У період з 24 квітня по 02 травня пройшов Тиждень охорони праці під гаслом «Захищене і здорове покоління».

В рамках тижня за участю учнів та педагогічних працівників закладу проведено такі заходи:

- 24 квітня - оголошення про Тиждень охорони праці на лінійці;

- 24 квітня була проведена виставка засобів індивідуального захисту та спецодягу;

- 25 квітня в ліцеї інженером з ОП Лозівського локомотивного депо Теремецькою М.В., була проведена профілактично-роз’яснювальна бесіда  «Запобігання невиробничого травматизму на ж\д транспорті»;

- 25 квітня - Виховна година «Найбільше багатство  - це здоров’я», присвячена Всесвітньому дню охорони праці;

- 27 квітня - Квест «Виживання в умовах небезпеки»;

- 02 травня - підсумки тижня (нагородження активних учасників тижня ОП).

Протягом тижня проведено:

- конкурс стіннівок на тему: «Охорона праці очима дітей»;

- екскурсія до пожежної частини міста СДПЧ-24.

************************************************************************************

07 травня для учнів, які мешкають в гуртожитку, був проведений захід "Уклін живим-загиблим слава" до Дня пам`яті та примирення

08 травня , до Дня пам`яті та примирення, в ліцеї була проведена урочиста лінійка та перегляд відеофільму

08 травня учні групи 26 підготували та провели відкриту виховну годину «Вшануємо тих, хто відстояв Україну!».

09 травня колектив ліцею взяв участь у міських заходах по святкуванню Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – в урочистій ході від Бульвару Шевченка до Меморіалу Слави, де відбувся театралізований мітинг-реквієм, та виставці творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва міста Лозова.

10 травня для учнів, які мешкають в гуртожитку, інструктор міського центру молоді з організаційно-масової роботи Солонина Є.О. провів майстер-клас «Особливості ремонту та обслуговування побутової техніки».

16 травня  співробітником Українського інституту соціологічних досліджень імені Олександра Яременка було проведено опитування підлітків, які знаходяться у зоні ризику

16 травня учні-волонтери групи 28 взяли участь у тренінгу по проведенню Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене», який відбувся в міському центрі молоді.

21 травня бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. провела анкетування учнів, які мешкають в гуртожитку, на тему: «Справа твого життя».

23 травня учні-волонтери групи 28 разом з інструктором міського центру молоді взяли участь у проведенні Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене».

30 травня команда ліцею прийняла участь в ІІ (обласному)етапі Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів професійної освіти України "Козацька наснага". До складу команди ввійшли учні: Сарана С.(гр.№30), Рогуля В.(гр.№30), Крисанов С.(гр.№31), Риженко О.(гр.№31), Павлов Д.(гр.№20), Петько Р.(гр.№20). В конкурсі "Підіймання козака" ліцеїсти вибороли ІІ командне місце, в метанні довбні Сарана С.показав кращий результат змагань-4м.58см.

31 травня лікарем-епідемологом Дмитренком П.П. була проведена профілактична бесіда з учнями групи 28 «Здоровий спосіб життя» з метою формування навичок здорового способу життя в молодіжному середовищі.

Переглядів: 764 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0