Субота, 27.04.2024, 03:35

Головна » 2013 » Травень » 19 » Новини "ТРАВЕНЬ 2013р."
Новини "ТРАВЕНЬ 2013р."
ТРАВЕНЬ 2013 РІК
*************************************************

07 травня групою 10 була підготовлена та проведена тематична ранкова лінійка «Стоп насильству!» з використанням мультимедійної презентації.

*******************************************************************************************************

08 травня в ліцеї відбулося свято до Дня Перемоги «Низький уклін вам, ветерани!». в якому взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни Воробйов Миколай Васильович та Кравцов Василь Якимович.

В підготовці та проведенні свята взяли участь учні Ус Ірина (група1), Кучеренко Сергій (група 21), Денисенко Сніжана (група 4), Шевченко Валерій (група 21), Зінченко Ольга (група 34), Поздняков Євгеній
(група 22), Рогач Денис (група 29), Скиба Ірина, Юнг Олександра, Кущ Юлія (група 25).

Також ветерани разом з директором міського центру молоді Мироненко О.Л. відвідали музейну кімнату ліцею та залишили там свої відгуки.

Учні групи 32 випустили святкову газету.

З 13 травня по 14 травня в ліцеї відбулась перевірка знань з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, пожежної та радіоційної безпеки працівників закладу

9 травня колектив ліцею взяв участь у виставці виробів народно-прикладного мистецтва «вулиця майстрів», урочистій ході ветерані Великої Вітчизняної війни та праці, керівництва міста й району, представників підприємств, установ та організацій м.Лозова, театралізованому мітингу-реквіємі та урочистому покладанні квітів до Братської могили загиблих воїнів «Стала пам’ять людська квітами до обелісків».

Волонтери ліцею квітами та  «трикутниками» вітали ветеранів Великої вітчизняної війни зі святом.

13 травня дільничний інспектор Лозівського МВ УМВСУ Щоголь В.М. провів спільний рейд в гуртожитку ліцею разом із заступником директором з НВихР Зиковою Т.Б.

З 13 по 18 травня в ліцеї проходив тиждень «Профілактика шкідливих звичок», в рамках якого були проведені заходи:

13 травня група 28 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку на тему «Що ми знаємо про СНІД» з використанням мультимедійної презентації.

16 травня лікарем-наркологом Лозівської міської лікарні Черкай Світланою Михайлівною та провідним спеціалістом ЛМЦСССМ Кіріченко М.В. проведено профілактичну бесіду з учнями ліцею про шкідливість паління, вживання алкогольних та наркотичних речовин.

17 травня соціальний педагог Черниш Г.А. провела прес-конференцію на тему «СНІД – не залишаймося байдужими» з учнями груп 31,32.

16 травня в ліцеї була проведена інформаційна година за «круглим столом» «Подорожуємо країнами Європи» до Дня Європи за участю завідуючої читальною залою Лозівської міської бібліотеки Вешнивецької Н.В. та фахівця міського центру молоді Комісар А.В.

20 травня учні групи № 26 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Венеричні захворювання та їх профілактика»

24 травня на базі ліцеї проводився профорієнтаційний захід «Професійний орієнтир», підготовлений Лозівським міськрайонним центром зайнятості спільно з Харківським обласним центром зайнятості.

27 травня учні групи № 32 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Алкоголь – ворог розуму» з використання мультимедійної презентації

29 травня дільничний інспектор Лозівського МВ УМВСУ в Харківській області Щоголь В.М. провів профілактичну бесіду з учнями груп № 26, №32 та №1.

з 27 травня по 1 червня в ліцеї був проведений тиждень «Профілактика тютюнопаління серед підлітків» в рамках якого пройшли:

28 травня 2013 року – акція під гаслом «Забий на паління»

29 травня 2013 року – «круглий стіл» «Вплив тютюнопаління на організм людини»;

31 травня 2013 року – волонтерська акція для жителів м.Лозової «Не палити – це круто» за ініціативою спеціаліста міського центру молоді Комісар А.В.

30 травня відбулася зустріч випускників ліцею з представниками філії Дніпропетровського університету культури і мистецтв

Переглядів: 587 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2