П`ятниця, 19.04.2024, 12:34

Головна » 2011 » Квітень » 15 » Новини "ТРАВЕНЬ 2011 р."
Новини "ТРАВЕНЬ 2011 р."
ТРАВЕНЬ
***************************

4 травня 2011 року учні групи № 25 (класний кервник Линник І.В.) підготували і провели тематичну ранкову лінійку "Стоп насильству!".

--------------------------------------------------------------------------------------
5 травня волонтери ліцею Кордик Владислав та Борис Марина взяли участь у семінарі, присвяченому старту VI щорічної Всеукраїнської благодійної акції "Серця до серця" в міському центрі молоді.

Всього в рамках акції волонтери зібрали 1167,63 гривень.

5 травня 2011 року учні груп № 21, 23 взяли участь у творчій зустрічі з членами міського поетичного клубу "Лігос" "Ти пам`ятаєш, земле, 45-й?", присвяченій Дню Перемоги в міському центрі молоді.

6 травня в ліцеї відбувся позаурочний захід "Ніхто не забутий, ніщо не забуто!", присвячений Перемозі у Великій Вітчізняній війні, в проведенні якого взяли участь учні груп № 23, 25, 20, 7, 24, 21.
Запрошеними гостями були ветерани Великої Вітчізняної війни Максимцов Павло Іванович, Воробйов Василь Миколайович "діти війни" Співак Антоніна Іванівна, Чмирь Таїсія Йосипівна.

9 травня учні ліцею взяли участь в міських заходах, присвячених Дню Перемоги:
- мітінгу-реквіємі та покладанні квітів до пам`ятника загиблим воїнам;
- виставці народної та прикладної творчості;
- вітанні ветеранів, присутніх на міському святі "солдатськими трикутниками".

----

10 травня учні групи 22 (класний керівник Безпальченко Н.Є., майстер в/н Луговий В.І.) підготовили та провели тематичну ранкову лінійку "Тендерна рівність в українському суспільстві".
16 травня 2011 року учні групи 20 (класний керівник Онацька І.В.) підготовили та провели тематичну ранкову лінійку "Торгівля людьми-маєте право знати більше".
17 травня учні групи 24 (класний керівник Аносова О.З., майстри виробничого навчання Галаган В.О., Безверхня Н.О.) підготовили та провели тематичну ранкову лінійку "СНІД-як уникнути зараження ним."
16 та 17 травня 2011 року учні груп 1 та 24 взяли участь в тренінговій програмі з розвитку зеленого туризму "Зелений тур" в міському центрі молоді за участю тренерів Харківського обласного молодіжного центру праці.
18 травня в ліцеї відбувся День цивільної оборони, на якому був присутній старший майстер в/н курсів цивільної оборони міста Лозової Расулов Володимир Расулович.

24-26 травня було здійснене вивчення стану навчально-виробничого процесу, виховної та методичеої роботи в Лозівському професійному ліцеї комісією Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (наказ ГУОН №312 від 24.05.11).

30 травня учні групи 4 підготували та провили тематичну ранкову лінійку на тему "Закон один для всіх".

31 травня ліцей взяв участь в обласному святі профтехосвіти Харківщини, ліцей представляв виставку художньої та технічної творчості.

Переглядів: 728 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0