Четвер, 25.04.2024, 03:48

Головна » 2011 » Січень » 20 » Новини "ТРАВЕНЬ 2010р."
Новини "ТРАВЕНЬ 2010р."

ТРАВЕНЬ 2010р.

*********************************

7 травня в ліцеї до 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-45 років відбулося свято "Роки, обпалені війною ...", на якому були присутні ветерани ВВв Максимцов Павло Іванович, Башмакова Раїса Василівна, Співак Антоніна Іванівна, Риженко Лідія Євдокимівна, Чмирь Таїсія Йосипівна, які поділилися з присутніми спогадами про героїчне минуле.
Увазі присутніх була представлена літературно-музична композиція.
Учні взяли участь у написанні науково-дослідницьких робіт "Їх подвиг навіки збережуть серця", які були передані в музейну кімнату ліцею.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 травня ліцей взяв участь у загальноміських заходах:
- виставці художньо-прикладної творчості;
- урочистому мітингу та покладанні квітів загиблим воїнам, на якому від імені молоді виступила учениця гр. №1 Гуляєва В.

З 17 по 23 травня волонтери ліцею взяли участь в п`ятій акції фонду "Серце до Серця" - збирали гроші на медичне обладнання в дитячій лікарні області.
З 25 по 31 травня проводився профілактичний тиждень "31 травня - Всесвітній день без тютюну", в рамках якого:
25 травня пройшла акція "Заміни цигарку на цукерку".
26 травня групова психодіагностика за анкетою "Ваше відношення до тютюнопаління", години спілкування в групах на тему: "Запобігти, врятувати,допомогти".
27 травня відбулась зустріч із наркологом С.М.Даниленко, яка виступить з лекцією на тему: "Шкідливість тютюну для організму людини".
28 травня проводився виховний захід- виступ агітбригади на тему: "Суд над цигаркою".
26 травня викладач Кравченко С.І. провів відкритий урок з предмету "Інформатика" на тему: "Призначення та система вказівок текстового редактора. Форматування, редагування тексту, створення та збереження документу."
Переглядів: 506 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1