П`ятниця, 29.03.2024, 04:33

Головна » 2019 » Січень » 31 » Новини "СІЧЕНЬ 2019р."
Новини "СІЧЕНЬ 2019р."

СІЧЕНЬ 2019 РІК

******************************************

15 січня було відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглядалися такі питання:
1. Підсумки навчально-методичної роботи за 1семестр 2018-2019 н.р.
2. Контроль проведення реєстрації на пробне ЗНО учнів 3 курсу та підготовку до основного ЗНО 2019.
3. Звіт заступника директора з НВихР Зикової Т.Б. «Про результати виховної та профілактичної роботи за І семестр».
4. Підсумки спортивно- масової роботи за 1 семестр 2018-2019 н.р.
5. Презентація практичного психолога Приходько Н.В. «Про запобігання домашньому насильству».

*********************************************************************************************************

16 січня учні групи 144 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку та відео презентацію на тему: «Гендерна рівність».

16 січня відбулося засідання Штабу з профілактики правопорушень.

17 січня були проведені збори батьків учнів ІІІ курсу на тему: «Про особливості реєстрації на пробне та основне ЗНО».

17 січня для учнів груп 33, 26, 144  фахівець із зв’язків з громадськістю міського центру молоді Сомова Яна Володимирівна та спеціаліст з організації дозвілля міського центру молоді Даниленко М.Ю. провели виховну годину на тему: «Шкідливі звички та їх вплив на життя людини».

22 січня до Дня Соборності України (100 років) бібліотекарями ліцею Тинчеровою Л.П., Власенко С.В. разом з учнями групи 32 була підготовлена урочиста лінійка на тему: «Україна є, була і буде…»

в бібліотеці була підготовлена книжкова виставка на тему: «Від Соборності України – до єдності української нації».

учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь у підготовці та проведенні історико-літературної композиції  на тему: «На шляху свободи та незалежності» в міському центрі молоді.

23 січня оперуповноважені сектору ювенальної превенції міськрайонного відділу поліції Москалик М.С. та Гаврилов М.А., курсант, рядовий поліції Веприцький Н.С. провели бесіди з профілактики правопорушень та злочинів, вживання наркотичних та психотропних речовин з учнями груп 20,28, 26,34.

23 січня представник Лозівської філії Харківського автодорожнього коледжу провів профорієнтаційну зустріч-бесіду з учнями груп 3, 20 з професії «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».

28 січня учні групи 143 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «ВІЛ-інфекція: як запобігти зараження» з показом відеофільму.

29 січня для учнів груп 33, 21  фахівець із зв’язків з громадськістю міського центру молоді Сомова Яна Володимирівна та спеціаліст з організації дозвілля міського центру молоді Даниленко М.Ю. разом з студентами Лозівського вищого коледжу мистецтв Відовою Д.В. та Власовим Е.М.  провели виховний захід, присвячений пам’яті Героїв Крут  на тему: «Україною ми жили, за Україну полягли».

29 січня студентка Лозівського коледжу культури та мистецтв Заєць Тетяна провела  дипломну розважально-конкурсну програму  за участю учнів ліцею на тему: «Хто зверху?».

29 січня збірна учнів ліцею взяла участь в обласних змаганнях зі стрітболу в рамках обласної Спартакіади закладів професійної (професійно-технічної) освіти під девізом: «Спорт протягом життя».

29 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку, провели змагання з волейболу.

30 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку, провели колективне чаювання на тему: «Ми чаюємо – не сумуємо».

30 січня оперуповноважений сектору ювенальної превенції міськрайонного відділу поліції Москалик М.С. провів профілактичні бесіди з учнями, які мешкають в гуртожитку.

31 січня студентка Лозівського училища культури та мистецтв Бакай Альона провела дипломний захід-конкурс  за участю учнів ліцею «Королева ліцею»

31 січня представники Київського університету культури провели профорієнтаційну зустріч-бесіду з учнями груп 21, 144 з професії «Кухар. Кондитер».

Переглядів: 448 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1