Субота, 27.04.2024, 03:38

Головна » 2017 » Січень » 31 » Новини

СІЧЕНЬ 2017 РІК

***************************************************

05 січня була проведена педагогічна рада, на якій були заслухані питання виховної та позаурочної роботи:

- Аналіз стану виховної та профілактичної роботи в І семестрі 2016/2017навчальному році. Впровадження інноваційних технологій у виховний процес ліцею.

*************************************************************************************************************************

10 січня відбулося Педагогічне читання викладачів та майстрів виробничого навчання

11 січня відбулося засідання методичної комісії загальноосвітньої підготовки

11 січня відбулося засідання методичної комісії викладачів загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання

11 січня методист Часовська О.О., викладачі Климчак В.Ф. та Безпальченко Н.Є., майстри в/н Луговий В.І., Форост А.П. та Марченко Г.Я. взяли участь у Всеукраїнському вебінарі на тему: «Про особливості застосування методики розробки державних стандартів професійної освіти на компетентнісній  основі»

16 січня 2017 року група 21 підготувала та провела профілактичну ранкову лінійку на тему «Причини та наслідки вживання наркотиків» з використанням мультимедійної презентації.

16 січня відповідно до плана-графіка проведено конкурс фахової майстерності серед учнів з професії «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

18 січня старшим майстром Петченко Л.В. була проведена групова консультація з молодими майстрами в/н на тему: «Підготовка дидактичного матеріалу на урок виробничого навчання»

18 січня був проведений урочистостей захід з нагоди закінчення нашого навчального закладу та вручення документів про освіту учням групи № 2 з професії «Кухар, кондитер» .

Дипломи з відзнакою отримало 6 учнів. Також були вручені  грамоти учням за сумлінне відношення до навчання, активну участь у позаурочному житті ліцею та гуртожитку.

18 січня бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. провела бесіду з учнями, які мешкають в гуртожитку, на тему : «Водохреща: традиції, обряди, святкування».

19 січня фахівець з питань зайнятості міського центру молоді  Трохимець Г.В. провела зустріч з учнями, які мешкають в гуртожитку.

20 січня пройшла інструктивно-методична нарада при заступникові директора з НВирР Романенко Р.М., старшого майстра Петченко Л.В. з майстрами виробничого навчання на тему: «Основна законодавча і нормативна документація системи ПТО»

20 січня заступник директора з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М., заступник директора з навчальної роботи Кузнецова Н.В., методист Часовська О.О. та старший майстер Петченко Л.В. прийняли участь  у обласній науково-методичній Інтернет-конференції керівних та педагогічних працівників ПТНЗ, НМЦ ПТО у Харківській області на тему: «Компетентнісний підхід до організації навчально-виховного процесу у ПТНЗ: теорія і практика реалізації»

21 січня заступник директора з НВихР Зикова Т.Б. взяла участь у Всеукраїнському вебінарі, організованому НМЦ ПТО у Донецькій області «Соборності День живий, до миру й єднання, Сходу і Заходу веди!»(національно-патріотичне виховання учнів».

23 січня 2017 року бібліотекар Тинчерова Л.П. разом з учнями групи 29 підготували та провели тематичну  ранкову лінійку до Дня Соборності України на тему «Україна є, була і буде» з використанням мультимедійної презентації.

23 січня заступник директора з НВихР Зикова Т.Б. та бібліотекар Тинчерова Л.П. взяли участь у січневій обласній науково-методичній інтернет-конференції «Формування виховного простору у ПТНЗ як засіб розвитку ключових  компетентностей в учнівської молоді».

23 січня учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь у розважальній вікторині  «Морозко» в міському центрі молоді.

25 січня до Дня студента, в ліцеї була проведена конкурсна програма, в якій змагалися учениці групи 33 Кочерга Анастасія, Половко Юлія, групи 21 Клейн Дарія, групи 28 Несіна Марія та Атаєва Марія. Переможцями стали Атаєва Марія та Кочерга Анастасія.

25 січня учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь у конкурсно-розважальній програмі до Дня студента в міському центрі молоді.

26 січня 2017 року в ліцеї проходила особиста першість з армрестлінгу.

Переможці у ваговій категорії 50-60 кг:

І місце – Канцедал О., група 26

ІІ місце – Бєляков Є, група 22

ІІІ місце – Мате М., група 22

Переможці у ваговій категорії 60-70 кг:

І місце – Міхнєв В., група 26

ІІ місце – Костюк І., група 20

ІІІ місце – Ішков О., група 26

Переможці у ваговій категорії 70-80 кг:

І місце – Таран О., група 32

ІІ місце – Ліщина В., група 30

ІІІ місце – Петренко М., група 32

30 січня 2017 року група 22 підготувала та провела профілактичну ранкову лінійку на тему «ВІЛ –інфекція – як запобігти зараженню» з використанням мультимедійної презентації.

30 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку, були проведені змагання з волейболу.

31 січня 2017 року команда ліцею в складі Женієвського А. група 31, Логвина В. група 30, Ткачова В. група 4, Акимченка М. група 21 взяла участь у змаганнях з стрітболу обласної Спартакіади серед учнів ПТНЗ в м.Харкові на базі ЦПТО №2 і зайняла ІІ місце

31 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку, була проведена зустріч з інструктором з організаційно-масової роботи міського центру молоді  Жуковою А.О. на тему «Гендерні стереотипи в сучасному суспільстві».

Вихователі гуртожитку Зюріна  Н.І. та Чернега І.В. отримали подяки начальника управління у справах  молоді та спарту Лозівської міської ради.

Переглядів: 603 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1