Субота, 20.04.2024, 13:50

Головна » 2014 » Січень » 2 » Новини "СІЧЕНЬ 2014р."
Новини "СІЧЕНЬ 2014р."
СІЧЕНЬ 2014 РІК
*************************************************

03 січня у закладі  відбулася педагогічна рада за підсумками роботи ліцею в І семестрі 2013-2014 навчального року, на якій у числі інших питань було проаналізовано і результати навчально-виробничого навчання та позакласної роботи.

*******************************************************************************************************

13 січня  заступник директора з навчально-виховної роботи Зикова Т.Б. провела ранкову лінійку, на якій оголосила підсумки конкурсу «Краща група року», вручила грамоти переможцям:

І місце – група 5;

ІІ місце – групи 3, 30;

ІІІ місце – група 20.

13 січня волонтери ліцею разом з представниками міського центру молоді організували обрядовий візит до різних закладів міста із щедруванням «Щедрик, щедрик, щедрівочка».

16 січня головний спеціаліст відділу професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Майський Г.Ю. провів бесіду та продемонстрував презентацію для учнів випускних груп Лозівського професійного ліцею та Панютинського аграрного ліцею на тему «Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році»  (Переглянути презентацію).

16 січня міським центром молоді була організована зустріч учнів, які мешкають в гуртожитку з членами міського літературного клубу «Лігос», присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

З 13 по 17 січня учні ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості серед учнів загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів у 2013/2014 навчальному році на тему «Україна, як і великий наш Кобзар, - вічні» (номінація – «Література»).

17 січня були проведені урочистості з нагоди закінчення нашого навчального закладу та вручення документів про освіту учням груп 1 з професії «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)» та групи 4 з професії «Кухар».

На урочистому святі були присутні почесні гості:

Заступник Лозівського міського голови Петренко Юрій Іванович;

Директор кафе «Імперія» Сукасян Белла Олександрівна;

та представники  телекомпанії «Вектор».

Дипломи з відзнакою отримало 11 учнів. Також були вручені подяки за співпрацю роботодавцям та соціальним партнерам ліцею, батькам учнів, грамоти учням за сумлінне відношення до навчання, активну участь у позаурочному житті ліцею та високі показники в професійній підготовці, грамоти за професіоналізм під час проходження виробничої практики.

20 січня групою № 32 була підготовлена та проведена тематична ранкова лінійка з використанням мультимедійної презентації «З Україною в серці, в Україні живу…» (до Дня Соборності України, 22 січня).

З 20 по 24 січня керівний та педагогічний склад ліцею бере участь в обласній науково-методичній Інтернет-конференції, організованій НМЦ ПТО у Харківській області на тему: «Організація віддаленого доступу до інформаційних ресурсів як умова якісної професійної підготовки учнівської молоді».

20 січня відбулося І-ше Інтернет-засідання секції заступників директорів з навчально-виробничої, навчальної роботи, методистів та старших майстрів. Впродовж  тижня відбулося онлайн-спілкування директорів ПТНЗ області, педагогічних працівників професійної та загальноосвітньох підготовок, а також заступників директорів з виховної роботи і соціальних психологів. Керівник фізичного виховання ліцею Савін О.В. виступив із доповіддю «Методика вибору силових навантажень для зміцнення здоров’я та підвищення  рівня фізичної підготовленості учнів ПТНЗ до трудової діяльності».

22 січня в групі 33 була проведена відкрита виховна година на тему «Традиційні українські свята (від Андріївських вечорниць до Водохреща)»

22 січня спеціалістами міського центру молоді в гуртожитку ліцею проведено годину спілкування до Дня соборності України «Україна – незалежна та єдина».

23 січня спеціалістами міського центру молоді в гуртожитку ліцею проведено вечір пам’яті «Трагедія під Крутами».

З 20 по 24 січня в навчальних групах були проведені години спілкування «Україна – соборна, вільна, сильна».

В бібліотеці ліцею проходила ілюстративна виставка «Соборність України – основа державності».

23 січня учні ліцею взяли участь у святковій програмі до Міжнародного дня cтудента «Студент – завжди студент», який проходив в міському центрі молоді».

24 січня в ліцеї проводився розважальний захід до Міжнародного дня студента, в якому взяли участь дві команди Тетян «Модницы» і «Братанчики». В підготовці та проведенні заходу взяли участь учні Щерба М., Пильнов Д. (група № 32), Рибак Д. (група № 27), Дмитренко Д., Тюкова С. (група № 34), Нікітіна О., Беззубенко Т., Зубко Т., Олейник І., Кунденко В., Менделєва А. (група № 33), Мікушин О. (група № 3), Синиця О. (група № 21), Говор Т., Стрілець Ю. (група № 30).

27 січня учні групи 21 підготували та провели тематичну ранкову лінійку з мультимедійною презентацією на тему: «ВІЛ-інфекція – як запобігти зараження».

28 січня спеціалістом міського центру молоді Комісар А.В. була проведена бесіда з елементами тренінгу на тему «Гендер. Гендерна рівність».

28 січня в групі 34 була проведена відкрита виховна година, присвячена пам’яті трагедії під Крутами.

30 січня в ліцеї пройшов Єдиний методичний день, у рамках якого відбулися такі заходи:

- методична година для педагогів закладу на тему: Створення ситуації успіху на уроці як один із засобів підвищення мотивації навчання»;

- відкритий урок у групі № 33 «Вірний син свого народу» про жттєвий і творчий шлях Григорія Косинки (викладач Семенюк І.В.);

-відкритий позакласний захід у групі № 34 «Формула успіху» (майстри в/н Часовська О.О., Чех Е.В.)

Переглядів: 685 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/3