П`ятниця, 19.04.2024, 03:37

Головна » 2018 » Серпень » 31 » Новини "СЕРПЕНЬ 2018р"
Новини "СЕРПЕНЬ 2018р"

СЕРПЕНЬ 2018 РІК

*****************************************************

31 серпня відбулися загальноліцейні спільні збори батьків та учнів груп І курсу та ТН з чергою денною:

- Історія розвитку Лозівського професійного ліцею;

- Правила внутрішнього розпорядку ліцею та поведінки учнів;

- Профілактика правопорушень та негативних явищ серед підлітків.

************************************************************************************************
31 серпня в групах І курсу № 30,31,32,33,34  були проведені  батьківські збори групи.

31 серпня відбулися  спільні збори батьків та учнів, які заселяються в гуртожиток, на яких учні і батьки ознайомилися з порядком заселення та правилами проживання в гуртожитку, заст.директора Зикова Т.Б. представила коменданта та вихователів гуртожитку. Розповіла про порядок харчування учнів.

31 серпня на педагогічній раді, яка проведена на тему: «Пошук ефективних шляхів роботи педколективу на 2018/2019 навчальний рік», були заслухані питання виховної та позаурочної роботи:

- Підсумки виховної і профілактичної роботи з учнями у 2017-2018 навчальному році та подальші напрямки роботи щодо її вдосконалення;

- Ознайомлення з нормативними документами, що регулюють законодавство в галузі охорони дитинства. Соціальний захист дітей пільгових категорій

Переглядів: 229 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0