П`ятниця, 19.04.2024, 10:02

Головна » 2017 » Серпень » 31 » Новини "СЕРПЕНЬ 2017р"
Новини "СЕРПЕНЬ 2017р"

СЕРПЕНЬ 2017 РІК

******************************************************

Працює приймальна комісія та здійснює набір учнів на 2017/2018 навчальний рік за фахом:

1. Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах /термін навчання 3 роки/

2. Верстатник широкого профілю /термін навчання 3 роки/

3. Кухар. Кондитер /термін навчання 3 роки/

На базі 11 класів (Без ЗНО)
 1. Кравець​ /термін навчання 1,5 року/

2. Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах /термін навчання 1,5 року/

**********************************************************************************

Проведено підготовку навчального закладу Лозівського професійного ліцею до роботи  у 2017/2018 навчальному році

З 22  серпня по 30 серпня науково – методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області проводив традиційний обласний серпневий педагогічний тиждень за темою: «Конкурентоспроможність випускника ПТНЗ: досвід формування, аналіз результатів», у рамках  якого:

22 серпня для старших майстрів, педагогічних працівників загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки, а також для голів методкомісій з організації інноваційної діяльності відбувся вебінар «Якість і ефективність підготовки кваліфікованих робітників – головний критерій діяльності ПТНЗ».

23 серпня для бібліотекарів відбувся  вебінар на тему «Формування ключових компетентностей учнів як умова успішної самореалізації особистості»

28 серпня для викладачів загальноосвітніх дисциплін відбувся  вебінар на тему «Роль і місце загальноосвітньої підготовки для професійного становлення учнівської молоді ПТНЗ»

29 серпня 2017 року у ДЗО Центрі професійно-технічної освіти № 2 м. Харкова у рамках педагогічного тижня відбулися секційні засідання заступників директорів з навчально-виховної роботи ПТНЗ.

Заступник директора з НВихР Зикова Т.Б. взяла участь в  засіданні.

30 серпня 2017 року, ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»

Секційне засідання на тему: «Педагогічні умови військово-патріотичного виховання учнів ПТНЗ: досвід, перспективи розвитку», учасниками якої стануть викладачі предметів «Фізична культура», «Захист Вітчизни».

30 серпня відбулися загальноліцейні спільні збори батьків та учнів груп І курсу та ТН з чергою денною:

- Історія розвитку Лозівського професійного ліцею;

- Правила внутрішнього розпорядку ліцею та поведінки учнів;

- Профілактика правопорушень та негативних явищ серед підлітків.

30 серпня в групах І курсу № 26,27,28,2,3 були проведені  батьківські збори групи.

30 серпня відбулися  спільні збори батьків та учнів, які заселяються в гуртожиток, на яких учні і батьки ознайомилися з порядком заселення та правилами проживання в гуртожитку, заст.директора Зикова Т.Б. представила коменданта та вихователів гуртожитку. Розповіла про порядок харчування учнів.

31 серпня на педагогічній раді, яка проведена на тему: «Пошук ефективних шляхів роботи педколективу на 2017/2018 навчальний рік»,були заслухані питання виховної та позаурочної роботи:

- Підсумки виховної і профілактичної роботи з учнями у 2016-2017 навчальному році та подальші напрямки роботи щодо її вдосконалення.

Переглядів: 694 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1