П`ятниця, 29.03.2024, 13:36

Головна » 2015 » Серпень » 31 » Новини "СЕРПЕНЬ 2015р"
Новини "СЕРПЕНЬ 2015р"

СЕРПЕНЬ 2015 РІК

******************************************************

24 серпня, у День Незалежності України, працівники та учні Лозівського професійного ліцею взяли участь у параді вишиванок та урочистою ходою пройшли проспектом Перемоги.

З нагоди 24-ї річниці Незалежності України майстри виробничого навчання Галаган В.О., Безверхня Н.О. та Петряєва Т.М. виготовили святковий коровай, яким від душі частували лозівчан та гостей міста під час вечірнього концерту на площі міста.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Зикова Т.Б. традиційно взяла участь у виставці майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

Майстер виробничого навчання Долгова В.Л. та учениці в цей день продемонстрували майстер-клас з плетіння різних видів косичок усім бажаючим.

Майстер виробничого навчання Чех Е.В. прийняла участь у міському конкурсі жіночої краси

Майстер виробничого навчання Часовська О.О. і учениці ліцею увечері святкового дня запалили святкову композицію зі свічок у формі гербу України.

****************************************************************************************************************************

26 серпня Лозівський професійний ліцей (директор - Ірина Гонтаренко) був нагородженний дипломом облдержадміністрації за значні  досягнення у підготовці кваліфікованих робітників, розвиток соціального партнерства з підприємствами – замовниками робітничих кадрів та за підсумками роботи у навчальному році 2014/2015.

З 25 по 28 серпня Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Харківській області проводить традиційний обласний серпневий педагогічний тиждень. Цього року його тема: «Науково-методичне забезпечення навчально-виховного процесу професійно-технічних навчальних закладів в умовах оновлення змісту освіти». У рамках педагогічного тижня

26 серпня директор ліцею Гонтаренко І.М. взяла участь в роботі секційного засідання директорів професійно-технічних навчальних закладів на тему «Стратегічні аспекти управління якістю професійно-технічної освіти регіону».

26 серпня соціальний педагог ліцею Черниш Г.А. в ході онлайн-засідання секції практичних психологів та соціальних педагогів (тема засідання:  «Профілактика негативних явищ в освітньому середовищі як умова соціального розвитку особистості учнів ПТНЗ») виступила із доповіддю «Гармонізація стосунків у проблемних сім’ях».

27 серпня заступник директора з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М., заступник директора з навчальної роботи Кузнєцова Н.В та заступник директора з навчально-виховної роботи Зикова Т.Б. стали учасниками науково-методичної конференції «Професійне зростання педагога як передумова успішного особистісного розвитку учнівської молоді ПТНЗ» (м.Харків).

28 серпня для старших майстрів, педагогічних працівників загальнопрофесійної та професійно-теоретичної підготовки, а також для голів методкомісій з організації інноваційної діяльності заплановано вебінар «Сучасні форми та методи роботи задля підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників в умовах оновлення змісту освіти».

31 серпня відбулися загальноліцейні спільні збори батьків та учнів груп І курсу та ТН з чергою денною:

- Історія розвитку Лозівського професійного ліцею;

- Правила внутрішнього розпорядку ліцею та поведінки учнів;

- Профілактика правопорушень та негативних явищ серед підлітків.

31 серпня в групах І курсу були проведені  батьківські збори групи.

31 серпня педпрацівники закладу зібрались на традиційну серпневу педагогічну раду «Пошук ефективних шляхів роботи педагогічного колективу на 2015/2016 н.р.»

Переглядів: 602 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2