П`ятниця, 19.04.2024, 00:49

Головна » 2013 » Серпень » 1 » Новини "СЕРПЕНЬ 2013р."
Новини "СЕРПЕНЬ 2013р."
СЕРПЕНЬ 2013 РІК
*************************************************

23 серпня 2013 року в ліцеї було організовано та проведено урочисте підняття Державного Прапора України, колектив ліцею взяв участь також в міських урочистостях.

*******************************************************************************************************

30 серпня відбулися загальноліцейні спільні збори батьків та учнів груп І курсу та ТН з чергою денною:

- Історія розвитку Лозівського професійного ліцею;

- Правила внутрішнього розпорядку ліцею та поведінки учнів;

- Профілактика правопорушень та негативних явищ серед підлітків.

30 серпня відбулися батьківські збори в групах 20, 21, 22, 23, 2, 3, 5.

30 серпня відбулися  спільні збори батьків та учнів, які заселяються в гуртожиток, на яких учні і батьки ознайомилися з порядком заселення та правилами проживання в гуртожитку, заст.директора Зикова Т.Б. представила коменданта та вихователів гуртожитку. Розповіла про порядок харчування учнів.

30 серпня на засіданні педагогічної  ради ліцею були заслухані питання:

- Аналіз виховної та позаурочної роботи ліцею за 2012-2013н.рік;

Переглядів: 423 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1