Вівторок, 23.04.2024, 13:34

Головна » 2010 » Грудень » 23 » Новини "ЛЮТИЙ 2010р."
Новини "ЛЮТИЙ 2010р."
  ЛЮТИЙ 2010р.

*********************************

3 02 по 04 лютого відбулися змагання з волейболу серед дівчат.
                              І місце -  група № 39
                              ІІ місце - група № 42
                              ІІІ місце - група № 5
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 02 лютого  в ліцеї  проходив "Єдиний методичний день", в рамках якого було проведено два відкритих уроки.
 Викладач Линник І.В. провела урок на тему: "Маркетинг у підприємницькій діяльності".

Викладач спецдисциплін Безпальченко Н.Є. провела урок на тему: "Розрахунок змінних зубчастих коліс на нарізання різьби".

Потім пройшло обговорення показаних уроків педагогічним колективом в інтерактивній формі.

10 лютого міський центр молоді  організував у гуртожитку ліцею зустріч учнів із начальником відділу реєстрації актів цивільного стану по м. Лозова Івашиновою Г.А. "Взаємовідносини між юнаками та дівчатами. Готовність молоді до шлюбу".
 15 лютого відбулася конкурсна програма до Дня Святого Валентина, в якій взяли участь юнаки та дівчата навчального закладу.

15 лютого практичним психологом Вахрушиною Т.Г. було проведено тренінг для педагогічного колективу "Психологічно здоровий клімат колективу - запорука продуктивної праці".

З 15 по 19 лютого в ліцеї проходив тиждень " Профілактика правопорушень".
16 лютого учні ліцею взяли участь у святі "Любовь всего превыше на Земле" до Дня Святого Валентина, яке проходило у міському центрі молоді.
 16 та 17 лютого відбулася міська Спартакіада учнів ліцеїв та ВНЗ з волейболу. Наша команда юнаків і команда дівчат зайняли ІІІ місце.
 16 лютого відбувся профорієнтаційний захід "Побудуй свій шлях", на якому були присутні:
 Пахуча Н.П. - заступник начальника відділу соціальних послуг молоді Харківського обласного центру зайнятості, Мариненко Ю.А. - начальник відділу активної підтримки безробітних Лозівського міськрайонного центру зайнятості.

17 лютого учні ліцею взяли участь у зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами Гашковим А.В., Мухою В.Є., Захаровим В.І. "Меня Афганом зацепило" в міському центрі молоді.
 18 лютого в ліцеї відбулася конкурсно-розважальна програма "Учень року", в якій взяли участь кращі учні ліцею.
 В наполегливій боротьбі перемогу отримали:
                             І місце - Пузач А. група № 39 і
                                          Богачова Л. група № 43
                             ІІ місце - Морозова К. група № 39

18 лютого відбулася зустріч-лекція на тему "Кримінальна відповідальність неповнолітніх" зі слідчим МРВ УМВС України Лукиновою Л.М. та дільничним інспектором Щоголем В.М.
19 лютого був проведений майстром в/н Кучер Н.І. відкритий урок на тему:"Колове затирання штукатурки та затирання в розгін " (професія "Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр.").
З 22 по 26 лютого в ліцеї проходив тиждень професії "Верстатник широкого профілю."
З 22 по 26 лютого в ліцеї проходив тиждень професії "Кравець", в рамках якого було проведено такі заходи:
23 лютого проводилась вікторина з професії "Кравець" серед гр. № 5 і 42.

25 лютого майстер в/н Августова І.Ф. провела відкритий урок виробничого навчання в гр. № 5 на тему: "Виготовлення жіночої блузи. Зметування виточок, бічних та плечових зрізів. Вметування нижнього коміру в горловину."
26 лютого майстер в/н Громило Н.Ю. провела відкритий урок виробничого навчання в гр. № 42 на тему:"Обробка нижнього зрізу. Кінцеве оздоблення. Контроль якості виробу."
 23 лютого до Дня Захисника Вітчизни відбулися змагання "Нумо, хлопці!", в яких взяли участь команди груп № 35,36,37.

24 лютого майстром в/н Безверхньою Н.О. проводився відкритий урок виробничого навчання з професії "Кондитер" на тему: "Художнє оздоблення торта "Вишенька"."
25 лютого викладач предмету "ФК і здоров`я" Савін О.В. провів відкритий урок на тему:"Легка атлетика."
Переглядів: 911 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0