Вівторок, 23.04.2024, 09:18

Новини "ЛЮТИЙ 2019р." 2 сторінка

ЛЮТИЙ 2019 РІК

***************************************************

15 лютого в учнів групи 3 з професії «Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» відбувся захист дипломних робіт та випускне свято, на якому були вручені дипломи кваліфікованого робітника, грамоти за особливі успіхи та подяки батькам за виховання дітей.

*********************************************************************************************************

15 лютого колектив ліцею взяв участь у загальноміських заходах з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану:

-мітингу-реквіємі та церемонії урочистого покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам

-фестивалі «Акорди пам’яті» в міському Палаці культури.

14 лютого учні групи 144 провели відкриту виховну годину до Дня Святого Валентина.

18 лютого учні групи 149 підготували та провели тематичну ранкову лінійку на тему: «Європа – цивілізований вибір України».

18 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Катунін С.В.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 8.

19 лютого був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електрообладнання» серед учнів групи № 148

19 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Нєвєрова  А.В.  та викладач Безпальченко Н.Є.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів ЛНВК «ЗНЗ –ліцей №4».

20 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, старший майстер Петченко Л.В. та майстер в/н Ігнатенкова Т.П.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів ЗОШ №1 та 2 селища Сахновщина.

20 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Луговий В.І.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 12.

20 лютого, з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності Героїв Небесної сотні, які боролися і віддали свої життя у буремні дні Революції заради нової України, для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекарі Власенко С.В. та Тинчерова Л.П. провели годину пам’яті «Їм у віках судилося безсмертя».

21 лютого, до Міжнародного дня рідної мови, викладачем Семенюк І.О. було організоване спільне написання диктанту з української мови для учнів ліцею.

спеціаліст з організації дозвілля міського центру молоді Даниленко М.Ю. провела для учнів груп 144, 147, 30 інтелектуально-розважальну гру-конкурс «Мова єднає всіх»

бібліотекарі ліцею Власенко С.В. та Тинчерова Л.П. провели для учнів, які мешкають в гуртожитку, літературно-лінгвістичну вікторину «Знавці рідної мови».

21 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, заступник директора з НВирР Романенко Р.М., заступник директора з НР Кузнєцова Н.В. та майстер в/н Рибкіна А.М.  провели бесіди з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Смирнівської, Павлівської, Бунаківської, Садівської, Шатівської ЗОШ Лозівського р-ну та Надєждівської ЗОШ Близнюківського р-ну.

22 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстер в/н Луговий В.І.  та бібліотекар Власенко С.В.  провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Близнюківської ЗОШ.

22 лютого був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Кондитер» серед учнів групи № 148

22 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладач Аносова О.З.  та бібліотекар Тинчерова Л.П.  провели бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської ЗОШ № 11.

Переглядів: 487 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1