Четвер, 25.04.2024, 12:42

Головна » 2019 » Лютий » 18 » Новини "ЛЮТИЙ 2019р."
Новини "ЛЮТИЙ 2019р."

ЛЮТИЙ 2019 РІК

***************************************************

З 28 січня по 10 лютого заступником директора з навчальної роботи Кузнецовою Н.В., викладачем інформатики Кравченком С.І., викладачем історії України Харченком В. Є., викладачем української мови Семенюк І.О. для учнів 3 курсу Лозівського професійного ліцею було проведено серію занять щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів ХРЦОЯО та УЦОЯО та особливостями реєстрації на ЗНО 2019

*********************************************************************************************************

01 лютого Зикова Т.Б. взяла участь у навчально-практичному семінарі для заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виховної роботи за темою: «Краєзнавча робота в закладах професійної (професійно-технічної) освіти як складова роботи з національно-патріотичного виховання», який відбувся на історичному факультеті Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

04 лютого учні групи 20 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку у формі відеолекторія на тему: «Вплив тютюнопаління на здоров`я».

05 лютого, з метою захисту дітей в Інтернеті, інспектор ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Лозівського ВП ГУНП в Харківській області Москалик М.С., в День безпечного Інтернету, в рамках Всеукраїнської акції STOP _SEXтинг  провів бесіди з учнями груп 28, 149 на тему: «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик ?»

05 лютого для учнів, які мешкають в гуртожитку, фахівцем з питань зайнятості  міського центру молоді Трохимець А.М. була проведена вікторина на тему: «Китайський новий рік».

06 лютого інспектор ювенальної превенції сектору превенції патрульної поліції Лозівського ВП ГУНП в Харківській області Москалик М.С. провів бесіди з учнями ліцею з профілактики булінгу, вживання алкогольних та наркотичних речовин, тютюнопаління в заборонених законодавством місцях.

06 лютого серед учнів, які мешкають в гуртожитку, пройшли змагання з армреслінгу.

З 06 лютого по 07 лютого практичний психолог ліцею Приходько Н.В. провела серед учнів анкетування «Ключові ціннісні орієнтири учнів».

07 лютого фахівцем з питань зайнятості  міського центру молоді Трохимець А.М. спільно з Центром денного перебування «Компас» м.Харкова провели інтерактивне заняття для учнів  груп 144, 21, також надали інформаційне підкріплення з даної теми, відповідали на делікатні питання учасників заходу. Наостанок обрали актуальні теми наступних візитів для обговорення з молоддю.

07 лютого представники ліцею взяли участь в профорієнтаційному заході Лозівського міськрайонного центру зайнятості «Професії твоєї мрії».

10 лютого учні групи 34 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку з показом мультимедійної презентації на тему «Ми – за життя без алкоголю».

11 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Невєрова А.В. та Хохлова О.Г. провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівських ЗОШ № 1 та 7.

12 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Безверхня Н.О. та Люлька Л.О. та учениця групи 28 Цимбал Анастасія провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівської  ДНЗ-ЗНЗ №10.

12 лютого, з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Афганістану, для учнів, які мешкають в гуртожитку, міський центр молоді організував проведення тематичного вечора «Афганістан болить в душі моїй» за участю воїнів-інтернаціоналістів Крупки Є.С. та Гашкова А.В., керівника міського поетичного клубу «Лігос», поета, художника Саврана А.А., співака-виконавця Крюкова Олександра.

12 лютого заступник директора з НВихР Зикова Т.Б. провела інструктивно-методичну нараду з майстрами в/н з питань профорієнтаційної та профілактичної роботи.

12 лютого для учнів, які мешкають в гуртожитку ліцею, вихователь Чернега І.В. провела майстер-клас з виготовлення українського віночка.

13 лютого представники місцевої телекомпанії «Сігма» проводили відео зйомку для виготовлення рекламного профорієнтаційного відеоролика про ліцей.

13 лютого фахівець з питань зайнятості міського центру молоді Трохимець Г.В. провела для учнів, які мешкають в гуртожитку, профорієнтаційну вікторину «Фрілансер – дистанційна робота в Україні».

14 лютого з метою проведення профорієнтаційної роботи, майстри в/н Невєрова А.В. та Хохлова О.Г. провели бесіду з показом відеофільма про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Лозівських ЗОШ №3.

14 лютого учні групи 32 провели відкриту виховну годину та чаювання до Дня Святого Валентина.

14 лютого учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь в розважальному заході в міському центрі молоді.

15 лютого в учнів групи 27 з професії «Верстатник широкого профілю» відбулася поетапна атестація.

Переглядів: 582 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1