Четвер, 25.04.2024, 05:34

Головна » 2014 » Лютий » 27 » Новини "ЛЮТИЙ 2014р." Сторінка 2
Новини "ЛЮТИЙ 2014р." Сторінка 2

ЛЮТИЙ 2014 РІК  (Сторінка 2)
**********************************************

24 лютого спеціалістами міського центру молоді з питань зайнятості Зубрицькою О.М. та з питань зв’язків з громадськістю та пресою Комісар Г.В. була проведена бесіда-консультація з елементами тренінгу «Толерантність – запорука порозуміння» для учнів групи 2.

*************************************************************************************************************

24 лютого в закладі розпочався тиждень інформатики, про що було оголошено під час ранкової лінійки, а також оголошено конкурс тематичних рефератів з теми «Боротьба з комп’ютерними вірусами» та презентацій «Моя професія – найкраща».

Сьогодні ж, 24 лютого, педагогічні працівники ліцею провели педагогічну раду, де зокрема заслухали творчі звіти викладачів, майстрів виробничого навчання та бібліотекаря, які атестуються цього року:

26 лютого викладач інформатики Кравченко С.І, провів відкритий урок з інформатики у групі № 34 на тему «Використання формул».

У групі № 2 відбувся відкритий позаурочний захід «Інтернет-залежність», у ході якого учні з’ясовували ризики і небезпеки, котрими загрожує сучасній людині Всесвітня павутина Інтернет.

25 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському ліцеї №7 майстрами в/н Нечипорук О.В.,   Галаган В.О., викладачем Онацькою І.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

26 лютого був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору» серед учнів групи №2

Переможці:

І місце – Троян Ю.
ІІ місце – Ткаченко М
.
ІІІ місце – Яриш А.

26 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3 майстрами в/н Возним Д.С.,   Ткаченко А.М., викладачем Гавричковим М.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

26 лютого учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь в «круглому столі» «Між нами – дівчатами (Секрети краси, або як сподобатися хлопцям)», який відбувся в міському центрі молоді.

27 лютого учні групи 29 провели відкриту виховну годину «Мати – берегиня роду людського».

27 лютого був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» серед учнів групи №26

Переможці:

І місце – Шевченко А.

ІІ місце – Ракітін С.

ІІІ місце –  Тарасенко П.

27 лютого учні групи 3 провели відкриту виховну годину на тему «Здоровий спосіб життя».

Переглядів: 524 | Додав: admin | Рейтинг: 4.2/4