П`ятниця, 29.03.2024, 02:19

Головна » 2018 » Листопад » 30 » Новини "Листопад 2018р."
Новини "Листопад 2018р."

Листопад 2018 РІК

01 листопада для учнів, які мешкають в гуртожитку, проведено Свято осені.

***********************************************************************************************************************

05 листопада учні групи 30 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему: «Причини та наслідки вживання наркотиків. Що таке залежність?» з використанням мультимедійної презентації.

08 листопада ТМ «Дніпро М» провела майстер-клас та конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Зварювальник». Всі учні отримали подарункові пакети. Переможці та ліцей також – подарунки, в тому числі маску-хамелеон. Учень групи 20 Соловйов Артем запрошений для участі в обласному етапі конкурсу професійної майстерності.

07 листопада для учнів, які мешкають в гуртожитку, була проведена зустріч з лікарем-наркологом Даниленко С.В. на тему: «Шкідливі звички».

08 листопада, до Дня української писемності та мови, для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. провела виховну годину на тему: «Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…».

До Дня української писемності та мови в бібліотеці була розміщена книжкова виставка  на тему: «І зачаровує серця пісенна українська мова…»

09 листопада бібліотекарями Тинчеровою Л.П. та Власенко С.В. , викладачем Семенюк І.О. разом з учнями групи 21 була підготовлена та проведена тематична ранкова лінійка на тему: «Рідна мова – життя духовного основа (До Дня Української писемності та мови)» з використанням мультимедійної презентації.

09 листопада до Дня української писемності та мови було проведено «Свято українського слова».

09 листопада колектив ліцею взяв участь у написанні Всеукраїнського  диктанту єдності.

09 листопада практичний психолог ліцею Приходько Н.В. взяла участь у нараді з питань взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, яка проводилася  в Управлінні праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради.

12 листопада фахівець з питань зайнятості міського центру молоді Трохимець А.В. провела для учнів, які мешкають в гуртожитку, ділову гру «Кращі підприємства».

13 листопада учні групи 3 підготували та провели відкриту виховну годину на тему: «Робітнича професія – дорога в самостійне життя. Моя професія – зварник».

14 листопада начальник відділу правопросвітництва Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги Катеринник М.С. провів бесіду-презентацію на тему: «Стоп буллинг !» з учнями груп 33, 34, 144.

14 листопада відбулося чергове засідання Штабу з профілактики правопорушень.

15 листопада фахівець із зв’язків з громадськістю міського центру молоді Сомова Яна Володимирівна провела правовий брейн-ринг на тему: «Правові знання здобувай та про них не забувай» з учнями груп 27, 33.

15 листопада інструктор з організації масової роботи міського центру молоді Солонина Є.О. організував годину спілкування учнів, які мешкають в гуртожитку, з головним лікарем відділення №6 м.Лозова ОПТД Кушнарьовою І.О. на тему: "Що треба знати про туберкульоз".

16 листопада в ліцеї відбувся огляд-конкурс спортивної форми та виробничої гімнастики, під час якого учні демонстрували девіз, стіннівку, емблему, чіткість виконання стройових вправ, чіткість і синхронність виконання вправ гімнастичного комплексу, наявність єдиної спортивної форми групи

Гостями заходу були вихованки міської спортивної школи «Олімпія». Завершився конкурс спільним флешмопом представників усіх груп-учасників свята.

Переможцями стали: І місце – група 31, ІІ – група 26, ІІІ – 147.

16 листопада учні груп 21, 3 в рамках Дня відкритих дверей відвідали Українську інженерно-педагогічну академію та Харківський торгово-економічний коледж.

19 листопада до Міжнародного дня толерантності практичний психолог Приходько Н.В. підготувала тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію.

21 листопада до Дня Гідності та Свободи України група 22 підготувала тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію

22 листопада майстер в/н Безверхня Н.О. взяла участь у вебінарі для педагогічних працівників професій громадського харчування, легкої промисловості за темою: «Використання інтерактивних форм і методів на уроках виробничого навчання з метою формуванняпрофесійних компетентностей учнів» на базі НМЦ ПТО у Харківській області

22 листопада були проведені збори активу учнівського самоврядування.

До Дня пам’яті жертв голодоморів та 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні:

22 листопада для учнів, які мешкають в гуртожитку, фахівець із зв’язків з громадськістю міського центру молоді Сомова Яна Володимирівна  провела зустріч-бесіду на тему: «Що означає бути патріотом ?».

23 листопада для учнів груп 27, 32  фахівець із зв’язків з громадськістю міського центру молоді Сомова Яна Володимирівна та фахівець з організації дозвілля Даниленко Марина Юріївна провели відео лекторій «Великий голод».

26 листопада  група 26 підготувала тематичну ранкову лінійку та мультимедійну презентацію на тему: «Розп`ята душа на хресті всевишньої печалі».

26 листопада бібліотекар ліцею Тинчепрова Л.П. провела з учнями, які мешкають в гуртожитку, вечір-реквієм на тему: «Пам'ять про голодні роки» до Дня памяті жертв голодоморів.

29 листопада для учнів, які мешкають в гуртожитку, був проведений «солодкий стіл» для іменинників листопада.

Переглядів: 817 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1