П`ятниця, 26.04.2024, 20:41

Головна » 2016 » Листопад » 30 » Новини "Листопад 2016р." (2 сторінка)
Новини "Листопад 2016р." (2 сторінка)

Листопад 2016 РІК (сторінка 2)

21 листопада учні групи 26 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему «Що таке насвай та наслідки його вживання» з використанням мультимедійної презентації.

*********************************************************************************************************

21 листопада в ліцеї проводився Парад професій.

Виступали команди з професій:

«Секретар керівника. Оператор комп’ютерного набору» (група 1);

«Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» (групи 20,30, 26, 4);

«Верстатник широкого профілю» (групи 31);

«Штукатур, лицювальник, плит очник, маляр» (групи 22, 32, 27);

«Кравець» (група 33);

«Кухар» (група 21);

«Кондитер» ( група 29);

«Електрик» (група 3).

Оцінювало виступ журі у складі:

Волошина Світлана Євгенівна – голова, начальник навчального цеху ТОВ «ЛКМЗ»,

Віннік Наталія Володимирівна – шеф-кухар ЗОШ №3,

Гонтаренко І.М. – директор,

Романенко Р.М. – заст.директора з НВирР,

Петченко Л.В. – старший майстер.

22 листопада відбулася інструктивно-методична нарада при директорові

22 листопада пройшло засідання  Школи молодого майстра на тему «Підготовка дидактичного матеріалу на урок виробничого навчання»

22 листопада, учні, які мешкають у гуртожитку, підготували та провели вечір відпочинку «Ми,чаюючи, не сумуємо…»

23 листопада, до Дня Гідності та Свободи в гуртожитку була проведена зустріч з бійцями батальону «Донбас – Україна», який дислокується на території міста.

24 листопада члени молодіжної громадської організації «Коледж» на чолі з президентом Калініном Аліною взяли участь у семінарі-тренінгу за темою «Молодіжне підприємництво. Успішне бізнес-планування для початківців» за участю бізнес-тренера м.Харкова Бережної Світлани, організованому управлінням у справах молоді та спорту Лозівської міської ради.

21 по 25 листопада в навчальних групах були проведені виховні години, присвячені Дню Гідності і Свободи.

В бібліотеці була організована виставка тематичних матеріалів.

24 листопада старший інспектор Гаврилов М.О. та інспектор Москалик М.С. з ювенальної превенції сектору превенції Лозівського  відділу поліції провели групову бесіду з учнями груп 22, 32 щодо захисту від сексуальної експлуатації

та індивідуальні бесіди з профілактики правопорушень та злочинів, вживання наркотичних речовин та алкоголю з учнями груп 33, 30, 31, 32.

25 листопада з метою вшановування загиблих від Голодомору – геноциду Українського народу в ліцеї була проведений тематичний захід «Розпята душа на хресті всевишньої печалі», яку підготувала група 21.

Учням ліцею був показаний відеофільм «1932-1933рр. Забута історія».

З 21 по 25 листопада в навчальних групах були проведені виховні години.

З метою гідного вшанування загиблих, колектив ліцею взяв участь у загальнонаціональній хвилині мовчання  о 16.00 та акції «Запали свічку» 26 листопада.

У жовтні-листопаді 2016 року в навчальних групах були проведені виховні години, присвячені 40-й річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконання Гельсінських угод.

В бібліотеці була організована виставка тематичних матеріалів.

28 листопада старший інспектор Гаврилов М.О. та інспектор Москалик М.С. з ювенальної превенції сектору превенції Лозівського  відділу поліції провели групову бесіду з учнями ліцею щодо протидії проявам корупції   та індивідуальні профілактичні бесіди  з учнями груп.

29 листопада в гуртожитку відбулися змагання з тенісу.

30 листопада заступник директора з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М. прийняла участь у обласному семінарі-практикумі для заступників директорів ПТНЗ з навчально-виробничої роботи у вигляді вебінару на тему: «Управління навчально-виховним процесом у ПТНЗ як основа продуктивних освітніх змін»

30 листопада в гуртожитку відбувся відео-лекторій «Життя на продаж» в рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів без насильства», підготовлений спеціалістами міського Центру молоді.

Переглядів: 332 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1