П`ятниця, 26.04.2024, 03:24

Головна » 2015 » Листопад » 30 » Новини "Листопад 2015рік" (сторінка 2)
Новини "Листопад 2015рік" (сторінка 2)

Листопад 2015 РІК (сторінка 2)

з 23 листопада по 27 листопада  в ліцеї пройшов тиждень фізики та математики, в рамках якого було проведено такі заходи:

23 листопада – загальноліцейна тематична лінійка

23 листопада викладач Анісімова Н.О. в групі №23  провела урок – узагальнення з Астрономії: «Що Вам відомо про космос?»

24 листопада був проведений позакласний виховний захід «Незвичайні історії звичайних речей»  викладачем Анісімовою Н.О. в групі №28

25 листопада викладач Анісімова Н.О. в групі №32 провела відкритий урок  з фізики на тему «Механічна взаємодія тіл. Сила. Види сил у механіці»

*********************************************************************************************************

З 23 по 27листопада в ліцеї проводився тиждень правових знань, в рамках якого 24 листопада інспектор МРВКВІ Коваленко Т.Ф. та Білошицька Н.Б. провели відео лекторій для учнів груп № 31, 3 на тему «Почуй мене».

24 листопада учні ліцею взяли учать в тренінговій програмі Харківського обласного центру молоді Департаменту у справах молоді та спорту Харківської ОДА «Здоровий спосіб життя у баченні молоді», який відбувся в Лозівському міському центрі молоді.

25 листопада з учнями ліцею груп № 2, 20, 26 інструктором з організаційно-масової роботи Хлопік К.Г. Лозівського міського центру молоді Управління у справах молоді та спорту проведено просвітницько-профілактичну бесіду та переглянуто відео ролик в рамках Всеукраїнської акції «16-днів проти насильства», «Б’є – отже любить?»

23 листопада відповідно до графіку перевірок уроків виробничого навчання старшим майстром Петченко Л.В.  було відвідані уроки в групі №33 та №27

23 листопада методистом Часовською О.О. була проведена групова консультація на тему: «Оформлення паспорта комплексно-методичного забезпечення»

24 листопада в гуртожитку були проведені змагання з шахів. Переможцями стали:

1 місце – Шамрай Олександр;

2 місце – Ткач Михайло;

3 місце – Ковальський Роман

25 листопада команда ліцею у складі:

Маляр В. (група № 27);

Зеленського В. (група № 31);

Парфілко Н. (група № 2);

Взяли участь у змаганнях з настільного тенісу в рамках Спартакіади ліцеїв та ВНЗ м.Лозова на базі ДЮСШ «Юність» та зайняли 2 командне місце.

25 листопада був проведений огляд-конкурс спортивної форми та виробничої гімнастики серед учнів 1 та 2 курсу.

І місце – група № 28

ІІ місце – група № 2

ІІІ місце – група № 33

25 листопада для учнів, які мешкають в гуртожитку, була проведена шоу-програма «Старі-нові пісні про головне»

26 листопада команда ліцею взяла участь в змаганнях з міні-футболу згідно календаря обласних змагань Спартакіади «Спорт протягом життя» серед учнів ПТНЗ Харківської області на базі ВПУ-6 м. Харків.

Склад команди:

1. Шевцов А. (група № 26);

2. Кобиш О. (група № 4);

3. Харламенко К. (група № 4);

4.Канцедал О. (група № 26);

5.Білас Д. (група № 22);

6. мелещенко В. (група № 22);

7. Гришин І. (група № 32)

26 листопада фахівець з питань зайнятості Центру молоді Управління молоді та спорту Г.В. Трохимець провела рольова гра «Юридичний футбол» в рамках проведення Всеукраїнської акції «16-днів проти насильства» в групі № 33.

26 листопада методистом Часовською О.О. було відвідано урок виробничого навчання у групі №4, майстер в/н Ткаченко А.М.

27 листопада в рамках Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства» учні ліцею взяли участь у міській волонтерській акції під гаслом « Ми – проти насильства» спільно з Лозівським міським центром молоді.

30 листопада групою № 21 була підготовлена та проведена тематична ранкова лінійка, на тему «Розп’ята душа на хресті всевишньої печалі» ( До Дня пам’яті жертв голодомору з використанням мультимедійної презентації.

30 листопада пройшли перевірочні роботи в групі №4 «Рихтувальник кузовів» в присутності майстра в/н Ткаченка А.М. та старшого майстра Петченко Л.В.

30 листопада старшим майстром Петченко Л.В. проведено групову консультацію майстрів в/н «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» на тему: «Різновид навчально-виробничих робіт»

Переглядів: 457 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0