Середа, 24.04.2024, 19:40

Головна » 2012 » Листопад » 1 » Новини "ЛИСТОПАД 2012 р."
Новини "ЛИСТОПАД 2012 р."

ЛИСТОПАД 2012 РІК
*************************************************

05 листопада учні групи 2 підготували та провели тематичну ранкову лінійку з використанням мультимедійної презентації «Конвенція ООН про права дитини – міжнародний документ для твоїх ровесників у світі».

*******************************************************************************************************

05 листопада було проведено відкритий захід на тему: «Правила поведінки при надзвичайних ситуаціях в зимовий період та надання першої медичної допомоги потерпілим при переохолодженні та обмороженні» у групах №1 та № 30. Підготували та провели захід: медичний працівник  Сюмакова А.Г. та інженер з охорони праці Теремецька М.В.

08 листопада учні ліцею брали участь у тренінгу «Как добиться успеха в жизни», в міському центрі молоді, який проводив підприємець Коломак Ігор.

09 листопада до Дня української писемності та мови в ліцеї проводилася тематична ранкова лінійка з використанням мультимедійної презентації (відповідальна за проведення Семенюк І.В.)

Група 4 випустила тематичну святкову стіннівку.

В спортивній залі відбувся «Фестиваль української пісні», ведучими якого були учениці групи 1 Мовчан Анна та Коханова Марія, звукооператори – Мовчан Денис, Сендецький Олександр(гр.27).

В святі взяли участь групи 30, 10, 34, 28, 31, 32, 21, 26, 24. Всі учасники отримали подяки за яскравий виступ.

12 листопада група 31 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку з використанням мультимедійної презентації «Куріння та розумова діяльність учнів».

14 листопада президент молодіжної громадської організації «Коледж» Денисенко Сніжана взяла участь в обласному зборі лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів Харківської області на тему «Підвищення культури ділової взаємодії та престижу діяльності лідерів учнівського самоврядування».

null

15 листопада в конференційній залі ліцею відбувся «круглий стіл» «Наркоманія – шлях у безодню. Алкогольні та слабоалкогольні напої» за участю лікаря-нарколога міської лікарні Черкай С.М., інструктора з проведення масових заходів міського центру молоді Лактіонової С.Є. та учнів груп 32, 34.

19 листопада учні групи 21 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Я – учасник дорожнього руху (попередження дорожньо-транспортного травматизму)».

До Дня пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років 22 листопада викладачем Онишко І.В. був проведений «круглий стіл» «Голодомор та його наслідки для українського суспільства» з використанням мультимедійної презентації за участю груп 1, 2, 34.

23 листопада викладачем Онишко І.В. була проведена тематична ранкова лінійка «Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років» з використанням мультимедійної презентації.

З 19 по 24 листопада в бібліотеці була підготовлена тематична виставка літератури «Скорботна пам'ять поколінь. Голодомор 1932-1933 років в Україні».

Учні груп 32 (Михайличенко Владислав, Галлов Андрій), 1 (Білошапка Юлія), 33 (Олійник Ірина) підготували реферати «Голодомор мовою фактів».

23 листопада в ліцеї проходили заходи з профілактики вживання алкоголю серед учнів ліцею.

Були випущені тематичні стіннівки:

І місце – групи 30, 32, 24, 21, 34;

ІІ місце – групи 1, 31;

ІІІ місце – групи 2, 4, 33, 26, 20.

На сцені актової зали виступили агітбригади на тему «Алкоголь – небезпечний ворог».

Свої виступи підготували групи 33(з використанням мультимедійної презентації «Алкоголю – ні!»), 34, 28, 23, 24, 1, 2, 26, 31.

Ведучими заходу були учениці групи 1 Мовчан Ганна та Ус Ірина.

Учні також переглянули науково-популярний фільм «Про небезпечність вживання алкоголю».

26 листопада учні групи 4 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Етикет і ми» з використанням мультимедійної презентації.

27 листопада волонтери ліцею – учні групи 4: Денисенко Сніжана, Пасічніченко Анастасія, Герасименко Анастасія, Колєснік Оксана, Літвінова Олена разом із спеціалістами міського центру молоді взяли участь в акції «Стоп насильству !» в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

27 листопада оперуповноважені ВКМСД ЛВ на ст.Лозова лейтенанти міліції Твердохлібова Ксенія Олегівна та Джежела Яна Анатоліївна провели профілактичну бесіду з учнями груп 32, 22 з попередження скоєння правопорушень, злочинів, вживання алкоголю та наркотичних речовин.

28 листопада в конференцій ній залі пройшов відеолекторій «Зона особливої уваги» для учнів груп 21, 31, 32 за участю спеціаліста МЦСССДМ Білошицької Н.Б. та інспектора кримінально-виконавчої служби Вікторової Ангеліни Вікторівни.

29 листопада керівники групи 30 Волгіна Н.С. та Черниш Г.А. підготували та провели відкриту виховну годину на тему «За здоровий спосіб життя».

Переглядів: 581 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0