П`ятниця, 26.04.2024, 00:00

Головна » 2011 » Листопад » 1 » Новини "ЛИСТОПАД 2011 р."
Новини "ЛИСТОПАД 2011 р."

ЛИСТОПАД 2011 РІК

***************************

1 листопада 2011 року був проведений ІІ тур конкурсу «Моя професія – найкраща», в якому змагалися учні, які навчаються з професій важкої промисловості:

- верстатники широкого профілю (гр.27);

- будівельники (гр.28, 22, 46);

-  зварювальники (гр.20, 26)

Учні змагалися в конкурсах:

-         «Моя професія – найкраща» (представлення професії)

-         Конкурсі робочого одягу(представлення та захист)

-         Музичному конкурсі

-         Підготували рекламні плакати професії

-         Представили вироби технічної творчості «Ось чому ми навчилися...»

Місця розподілилися таким чином:

І місце – групи будівельників

ІІ місце – групи верстатників та зварювальників

3 листопада учні груп 1, 2, 25 взяли участь у зустрічі Лозівського міського голови С.Ф.Степанова з молоддю міста.

3 листопада відбулася особиста першість ліцею з шахів.

І місце – Чуждан О. – гр.22

ІІ місце – Рогач Д. – гр.29

ІІІ місце – Лактіонов О. – гр.20.

7 листопада учні групи 20 підготували та провели тематичну ранкову лінійку на тему «Кримінальне право. Відповідальність за окремі види злочинів».

9 листопада бібліотекар Тинчерова Л.П. підготовила та провела тематичну ранкову лінійку до Дня української писемності та мови, в якій взяли участь учні групи № 25
Бурик  Аліна,
Дрожжина Анна,
Бурдель Маргарита,
Саковець Аліна.

9 листопада до Дня української писемності та мови в ліцеї відбувся «Український ярмарок» під час якого учні груп показали виставку українського художнього промислу, українських національних страв, осінніх   букетів та композицій.

Також кожна група представила номер художньої самодіяльності: українську пісню та виразне читання вірша про українську мову.

Ведучі свята: Дрожжина Анна (група 25), Бурдель Маргарита(група 25),  Грушевич Тетяна(група 23), Стрілець Юлія (група 30).
Музичний супровід: Позняков Є. група № 22

1 місце – групи № 25,30;

2 місце – група № 22;

3 місце – група № 21, 29/24,23.

Відмічені грамотами:

Група 27 – за творчий підхід,
Група 1/2 - за пропаганду українського слова,

Учениця групи 25 Долгова Вікторія – за власноруч виготовлений костюм.

Подяками за участь  нагороджені:

Групи 46, 28, 20.

Всі переможці отримали грамоти та солодкий каравай.

14 листопада учні групи 25 (класний керівник Линник І.В.) підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Відзначення 810-річчя з дня народження першого короля Русі – України Данили Галицького».

16 листопада президент молодіжної громадської організації Лозівського професійного ліцею «Коледж» Дьомін Віталій взяв участь в обласній школі досвіду роботи лідерів  учнівського самоврядування, яка відбулася в Харківському вищому професійному училищі сфери послуг.

18 листопада колектив ліцею взяв участь в «Ярмарку професій», організованому обласним центром зайнятості, який відбувся в міському палаці культури.

21 листопада учні групи 22 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Наркоманія, токсикоманія, її вплив на злочинність».

23 листопада дільничний інспектор старший лейтенант міліції Щоголь В.М. провів бесіду з учнями на тему «Правила поведінки поза межами навчального закладу».

23 листопада начальник ВКМСД  Лозівського МРВ УМВС України в Харківській області Моспанюк Д.В. провів зустріч з учнями ліцею.

24 листопада оперуповноважений ВКМСД капітан міліції Проскурня С.М. провів бесіду з учнями щодо недопущення вживання наркотичних засобів та алкогольних напоїв.

25 листопада до Дня пам’яті жертв голодомору  учні груп 26, 27, 22, 1, 2 взяли участь в «круглому столі»  на тему «Збудуймо пам'яті негаснучий собор» та перегляді художнього фільму «Жовтий князь» за твором Василя Барки.

28 листопада відбулася тематична ранкова лінійка на тему «Торгівля людьми – злочин, який карається законом», яку підготували та провели учні групи №27.

29 листопада відбулася тематична ранкова лінійка на тему «Профілактика жорстокого поводження з дітьми», яку підготували та провели учні групи №29.

Переглядів: 855 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0