Субота, 20.04.2024, 09:07

Головна » 2011 » Січень » 20 » Новини "КВIТЕНЬ 2010р."
Новини "КВIТЕНЬ 2010р."

КВIТЕНЬ 2010р.

*********************************

З 29 березня по 2 квітня проводився тиждень професії "Перукар-модельєр", в рамках якого:

1 квітня майстер Негер О.В. провела відкритий урок виробничого навчання на тему: "Виконання зачіски "Каскад - водоспад" з використанням вертикальних і горизонтальних локонів."

13 квітня лідери молодіжної громадської організації "Коледж" Лозівського пофесійного ліцею Гуляєва В. - гр.1; Шарпан А. - гр.1; Степанцова А. - гр.2; Степаненко В. - гр.2; Шпотова Т. - гр.9; Керимов Р. - гр.40; Першуков О. - гр.41; Угарова М. - гр.42; Клепар О. - гр.42; Рогачова Л. - гр.43; Попеску А. - гр.43; Шаров О. - гр.44; Грязєва М. - гр.46; Слюсар К. - гр.46; Чуйков С. - гр.36 взяли участь у тренінгу "Лідерство. Робота в команді", який проводився спеціалістами міського центру молоді.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

З 13 по 15 квітня команда ліцею взяла участь у змаганнях з футболу міської Спартакіади серед учнів ПТНЗ та ВНЗ та зайняла ІІІ місце.

14 квітня викладачами Техно Г.П. і Моісеєнко Н.В. був проведений інтегрований урок зарубіжної літератури та англійської мови на тему: "Мгновения просветления души". (Урок моралі за мотивом новели О`Генрі "Последний лист" і "Дары волхвов").

16 квітня класним керівником Линник І.В. проведена відкрита виховна година в групі №36 на тему: "Як досягти успіху".

З 19 по 23 квітня проводився тиждень професії "Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах."

20 квітня волонтери ліцею учні групи № 8 разом із представниками міського центру молоді взяли участь у благочинній акції - розбили клумбу і посадили квіти перед приміщенням                     Спілки інвалідів-візочників.

21 квітня учень групи № 37 Васильків Олександр взяв участь у І етапі ХІІІ Харківського обласного фестивалю юних виконавців "Весняні дзвіночки" і став його лауреатом.

22 квітня ліцей проводив День відкритих дверей, на який були гостинно запрошені учні 9-х та        11-х класів Лозівського та Близнюківського районів.                                                                   Гостями свята були заступник завідуючого райвно Лозівської райдержадміністрації Ципченко О.П. та директор міського центру молоді Миронюк О.Л..                                                                        Миронюк О.Л. від імені міського центру молоді та відділу у справах сім`ї та молоді Лозівської міської ради вручила педагогічному колективу грамоту за плідну співпрацю та вагомий внесок в реалізацію державної молодіжної політики з питань профорієнтації та зайнятості молоді.

З 22 по 28 квітня в ліцеї проводився "Тиждень охорони праці" з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці (28 квітня).                                                                                                                      В рамках тижня всі групи оформили плакати з безпеки життєдіяльності.                                          26 квітня в ліцеї проводилась конкурс-гра по відпрацюванню навичок цивільної оборони та пожежної безпеки.

23 квітня колектив ліцею святкував свій 37-й день народження. Гостями "солодкого столу", організованого профспілками, були члени міського поетичного клубу "Лігос". Звучали вірші і пісні у виконанні Артура Саврана, Михайла Старикова, Ольги Тарасової, Миколи Сухіліна, Єлизавети Кипнис, Олександра Крюкова.

23 квітня в Лозівському професійному ліцеї відбувся захід "Чорнобиль - це набат і біль".

З 26 по 30 квітня в ліцеї проводився профілактичний тиждень "Скажемо "НІ" торгівлі людьми!", в рамках якого:                                                                                                                           27 квітня психолог Вахрушина Т.Г. провела групову психодіагностику учнів за анкетою "Що таке торгівля людьми" (гр. №40,43), в гр. №40,43 пройшли години спілкування "Торгівля людьми - це злочин".                                                                                                                                   28 квітня проводилася групова психодіагностика учнів гр. №5.42,2,1,                                            зустріч учнів гр. №2,43 з лікарем кожвендиспанцеру Кирилком В.О.

27 квітня ліцей брав участь у змаганнях з легкої атлетики Спартакіади ліцеїв та ВНЗ.

Коба Д. -         І місце - 200м

ІІ місце - стрибки в довжину з розбігу

Кравченко О. - ІІ місце - стрибки в довжину з розбігу

Горбатенко М. - І місце - 200м

ІІ місце - метання м`яча

Дьомін В. -       ІІ місце - метання гранати

Степанцова А. -ІІІ місце - стрибки в довжину з розбігу.

Ліцей отримав загальнокомандне ІІІ місце.

28 квітня на базі ліцею Український інститут соціальних досягнень імені О.Яременка проводив загальнонаціональне опитування учнівської молоді "Здоров`я та поведінкові орієнтації учнівської молоді" в рамках міжнародного дослідження проекту "HBSC" ("Health Behavior in School-Aged Children") з метою вивчення впливу соціального оточення на стан здоров`я учнівської молоді.

29 квітня майстер в/н Петряєва Т.М. провела відкритий урок на тему:"Приготування виробів із пісочного тіста".

З 29 по 30 квітня пройшли змагання на Кубок ліцею по футболу

Переможцями стали: І місце - гр. № 41                                                                                                                                                                       ІІ місце - гр. № 40                                                                                                                                                                      ІІІ місце - гр. № 44

Переглядів: 624 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0