П`ятниця, 19.04.2024, 10:30

Головна » 2018 » Грудень » 31 » Новини "ГРУДЕНЬ 2018р."
Новини "ГРУДЕНЬ 2018р."

ГРУДЕНЬ 2018 РІК

***************************************************

03 грудня практичний психолог ліцею Приходько Н.В. провела профілактичну ранкову лінійку до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

*********************************************************************************************************

04 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для учнів, які мешкають в гуртожитку, було проведене анкетування «СНІД: подумай про майбутнє – обертання життя».

05 грудня в ліцеї був проведений «Парад професій», учні демонстрували свій робочий одяг, емблеми, речівки, стіннівки, вироби технічної творчості та виступи агітбригад, місцевою телекомпанією «Сігма» був підготовлений сюжет про захід. Грамоти і солодкі призи отримали: за кращу стіннівку – група 33, за кращий виріб технічної творчості – група 148, гран-прі – група 2, І місце – групи 30, 21, ІІ місце – групи 22, 32, ІІІ місце – групи – 33, 144.

06 грудня до Дня Збройних Сил України була проведена тематична ранкова  лінійка та продемонстрований відеофільм.

06 грудня до Дня Збройних Сил України для учнів, які мешкають в гуртожитку, були проведені змагання «Нумо, хлопці !».

06 грудня учні, які мешкають в гуртожитку, побували на  концерті до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «Музика проти СНІДу» в міському центрі молоді.

07 грудня учень групи 20 Соловйов Артем, переможець  конкурсу  фахової майстерності від ТМ «Дніпро М» серед учнів ліцею з професії «Електрогазозварник ручного зварювання», взяв  участь в обласному етапі конкурсу, який відбувався на базі Державного ПТНЗ №3 м.Харкова

08 грудня бажаючі учні груп 21, 144 з професії «Кухар, кондитер» у супроводі майстра в/н Невєрової А.В. здавали іспити та взяли участь у майстер-класі в Харківському торгово-економічному коледжі.

10 грудня учні групи 32 підготували профілактичну ранкову лінійку, відеофільм на тему: «Вплив тютюнопаління на здоров’я» (До Міжнародного дня відмови від куріння) та провели акцію «Міняю цигарку на цукерку та мандаринку».

11 грудня викладач Чорноштан В.М. взяв участь школі передового педагогічного досвіду у вигляді вебінару для викладачів іноземної мови та зарубіжної літератури за темою «Розвиток компетентностей учня на заняттях та в позаурочній роботі» на базі НМЦ ПТО у Харківській області.

11 грудня директором Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іриною Шевченко та начальником відділу правопросвітництва Катеринником  М.С. за участі працівника Ювінальної превенції Лозівського ВП ГУНП в Харківській області старшого лейтенанта поліції Москалика М.С. в рамках Всеукраїнського тижня права для учнів груп 28, 33, 142 були проведені бесіда-інформування «Відповідальність неповнолітніх» та онлайн-тест «Спілкування з поліцейським».

12 грудня було проведено засідання Штабу з профілактики правопорушень.

12 грудня серед  учнів, які мешкають у гуртожитку, були проведені змагання з тенісу.

13 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права група 148 підготувала та провела профілактичну ранкову лінійку на тему: «Венеричні захворювання – причини та наслідки» з використанням мультимедійної презентації.

13 грудня з учнями, які мешкають у гуртожитку, спеціаліст з організації дозвілля міського центру молоді Даниленко М.Ю. провела майстер-клас «Виготовлення святкового чобітка до Дня Святого Миколая».

13 грудня телекомпанією «Вектор» на базі майстерні кухарів за участю учнів ліцею був знятий відео сюжет «Приготування новорічних кондитерських смаколиків».

17 грудня учні групи 28 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему: «Здоров’я перш за все. Шкідливі та корисні звички» (Всеукраїнський тиждень права)» з використанням мультимедійної презентації.

17 грудня учні групи 21 підготували та провели відкриту виховну годину на тему: «Ми – за здоровий спосіб життя!».

18 грудня актив ліцею прикрашав ялинку напередодні Дня Святого Миколая.

19 грудня до Дня Святого Миколая була проведена новорічна виставка-конкурс професійного спрямування

19 грудня волонтерський загін учнів ліцею провів благодійну акцію в дитячому відділенні Лозівської міської лікарні до Дня Святого Миколая.

19 грудня в гуртожитку ліцею було проведено свято до Дня Святого Миколая.

20 грудня в рамках «Ярмарку професій» в ліцеї були проведені «Майстерні професій» для учнів 9-х класів загальноосвітніх шкіл №1, 3, 7 міста Лозова за сприяння центру зайнятості.

27 грудня учні ліцею підготували та показали новорічну казку «У пошуках Діда Мороза».

27 грудня учні, які мешкають в гуртожитку, взяли участь у новорічній «Піжамній вечірці» в міському центрі молоді.

28 грудня відбулося позачергове засідання штабу з профілактики правопорушень за участю Діденко С.А. – провідного інспектора Лозівського МРВ філії Державної установи «Центр пробації».

Учні навчальних груп ліцею випустили святкові стіннівки з привітаннями до Дня Святого Миколая та Нового року.

Переглядів: 726 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1