Четвер, 28.03.2024, 22:22

Головна » 2012 » Грудень » 1 » Новини "ГРУДЕНЬ 2012 р."
Новини "ГРУДЕНЬ 2012 р."

ГРУДЕНЬ 2012 РІК
*************************************************

03 грудня до Всесвітного Дня боротьби з ВІЛ-СНІДом групою 26 була підготовлена тематична ранкова лінійка на тему «СНІД: як уникнути зараження ним» з використанням мультимедійної презентації. Був показаний науково-популярний фільм «Міфи про СНІД».

04 грудня був проведений виховний захід «1 грудня - Всесвітній День боротьби з ВІЛ-СНІДом», в якому взяли участь учні:

Шевченко В. група 21
Мовчан А. група 1
Ус І. група 1
Антипіна М. група 34
Огей Е. група 34
Тюкова С. група 34
Зінченко О. група 34
Дмитренко Д. група 34
Гулітов Д. група 34
Малюгіна А. група 1.

Також був показаний документальний фільм.
05 грудня викладачі предмета «Захист Вітчизни» Олексенко О.В. та Гавричков М.В. підготували та провели відкритий виховний захід до Дня Збройних Сил України з показом мультимедійної презентації.
В проведенні свята взяли участь учні груп 33 та 28., Філянець В.(група 24).
Переможцем конкурсної частини став учень групи 28Тарасенко Дмитро, який був нагороджений грамотою.
Відбулася демонстрація документального фільму «Історія та сучасність Української армії».

07 грудня приватний підприємець Коломак І. в конференційній залі ліцею провів тренінг для учнів 1, 2, 34 груп «Як стати успішним» ******************************************************************************************************* 07 грудня оперуповноважений ВКМСД Москалик Микола Сергійович провів профілактичну бесіду з учнями груп 32, 26, 22 «Попередження правопорушень та злочинів серед учнівської молоді».

З 10 по 14 грудня в ліцеї проводилися заходи в рамках Всеукраїнського тижня права

10 грудня група № 29 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку «Закон обов’язковий для всіх» (з демонстрацією мультимедійної презентації).

З 10 по 14 грудня в групах проведені бесіди на тему „Права та обов’язки учнів”, години спілкування „Я маю право”, в бібліотеці - виставка правової літератури, презентації видань про права людини.

11 грудня в актовій залі ліцею фахівець з питань зайнятості молодіжного центру праці міського центру молоді - Зубрицька О.М. провела для учнів лекції за темою „Реалізація трудового права випускника ПТНЗ”, „Зміни в сфері українського законодавства у 2012 р.”, був переглянутий відеофільму «Станція призначення – життя» та «Декларація в малюнках».

12 грудня в конференц-залі відбувся «круглий стіл» за участю учнів ліцею та оперуповноважених ВКМСД ЛВ на ст. Лозова Твердохлібової К.О. та Джежели Я.О., помічника начальника ЛВ на ст. Лозова по ЗМІ Ігнатьєвої О.О. «Права та обов’язки громадян України» із запрошенням телекомпанії «Сігма»

13 грудня майстер в/н Каменєва Т.А. підготувала та провела з учнями групи 4 відкриту виховну годину «Насильство в сім`ї». ******************************************************************************************************* 14 грудня  викладачправознавства Онишко І.В. провела позакласний захід «Подорож країнами закону,права і моралі» в групах № 33, 34

******************************************************************************************************* 17 грудня група 28 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку «Венеричні захворювання – причини та наслідки» з демонстрацією мультимедійної презентації.

******************************************************************************************************* 18 грудня керівники групи 33 Олексенко О.В. та Невмивакова С.В. підготували та провели відкриту виховну годину до Дня Святого Миколая.

19 грудня в актовій залі відбулося свято до Дня святого Миколая, в підготовці і проведенні якого взяли участь учні: Група 34 Тюкова Св., Дмитренко Д., Група 25 Крученюк Н., Кущ Ю., Юнг О., Скиба І., Група 28 Прошутя В.

Свої вітання підготували групи 33, 34, 28, 30, 4, 10.

«Миколайчики», виготовлені власними руками подарували групи 24, 25.

19 грудня майстер групи 20 Охременко П.В. підготував та провів з групою 20 відкриту виховну годину «Здоров’я і паління. Нікотин і органи дихання», учні переглянули документальний фільм «Правда о табаке».

******************************************************************************************************* 20 грудня класний керівник групи 32 Онишко І.В. підготувала та провела з учнями відкриту
виховну годину у формі правового турніру «Я маю право». Змагалися дві команди «Правознавці» та «Правопорушники».
З великим відривом перемогу отримали «Правознавці».

21 грудня група 28 підготувала та провела відкриту виховну годину «Венеричні захворювання».

24 грудня група 25 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку «Наркоманія – це смертельна прірва» з демонстрацією мультимедійної презентації.

25 грудня група 10 підготувала та провела відкриту виховну годину «Культура спілкування».

25 грудня група 26 підготувала та провела відкриту виховну годину «Молодіжні субкультури», учнями були підготовлені мультимедійні презентації про молодіжні культури та течії.

25 грудня група 25 підготувала та провела відкриту виховну годину «Тисяча хвороб – і тільки одне здоров’я»(інфекційні хвороби).  Був продемонстрований відеофільм про небезпечність хвороби туберкульоз.

26 грудня група 21 підготувала та провела відкриту виховну годину «Попередження вживання наркотичних речовин».  Був продемонстрований «Профилактический фильм о последствиях употребления наркотиков».

26 грудня група 27 підготувала та провела відкриту виховну годину «Профілактика правопорушень серед підлітків як соціальна педагогічна проблема».  Були продемонстровані  відеофільми «Преступность несовершеннолетних» та «Репортаж із Санжарської колонії для неповнолітніх».

27 грудня група 29 підготувала та провела відкриту виховну годину «Конфліктні ситуації та шляхи їх подолання».

Переглядів: 633 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/2