Субота, 20.04.2024, 09:11

Головна » 2011 » Листопад » 29 » Новини "ГРУДЕНЬ 2011 р."
Новини "ГРУДЕНЬ 2011 р."

ГРУДЕНЬ 2011 РІК

***************************

1 грудня учні ліцею, які мешкають в гуртожитку, побували на театралізованій виставі в міському центрі молоді «Навіщо ?» до Всесвітнього
дня боротьби зі СНІДом.

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом керівник гуртка Кошелєва Т.В. підготувала та провела виховний захід, в якому взяли
участь команди груп 1 та 2.

Ведучі заходу: Погудіна Є., Малиношевська А.
(гр.23), Борис М., Долгова В., Бурик А.(гр.25), Стрілець Ю.(гр.30). Музичний
супровід – Поздняков Є. (гр.22).

5 грудня учні групи 28 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Виховання культури поведінки учнів».
 6 грудня викладачі ДПЮ Олексенко О.В. та Гаврічков М.В. провели відкритий виховний захід із використанням мультимедійної презентації до  Дня Збройних Сил України, в проведенні якого взяли участь учні груп 28(6), 23 (4).

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 грудня в гуртожитку відбулася зустріч учнів із завідуючою наркологічним відділенням ЦРЛ Даниленко С.В. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 рудня команда ліцею в складі Дьоміна В., Меркулова
О., Бігункова О.(гр.46), Гутарова О.(гр.24), Сільванович Р., Тарасенка П.(гр.26), Печеновського О.(гр.2), Гашкова Д.(гр.22) взяла участь в змаганнях з
легкої атлетики обласної Спартакіади ПТНЗ.

15 грудня учні групи 29 підготували та провели тематичну ранкову лінійку «Тютюнопаління – шкідлива звичка. Як її побороти ?».
 19 грудня учні групи 24 підготували та провели тематичну ранкову лінійку « Конфліктні ситуації в групі та шляхи їх подолання».

19 грудня до Дня Святого Миколая в ліцеї відбулося свято «Забілів снігами гай, Їде святий Миколай»

В проведенні якого взяли участь учні
Поздняков Є.(гр.22), Лагуткін О.(гр.29), Коротєєва Г., Грушевич Т., Боровинська
А., Погудіна Є.(гр.23), Бурдель М., Долгова В., Борис М., Дрожжина В., Бурик
А.(гр.25), Шевченко В.(гр.21), Прокопенко М., Лапшунова Л.(гр.30), Рогач
Д.(гр.29), Гутаров О.(гр.24).

В конкурсі на кращу гру перемогу отримала
група 25, яка була нагороджена солодким короваєм.

20 грудня з метою підвищення результативності колективних та індивідуальних форм методичної роботи щодо професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки учнів відбувся Єдиний методичний день на тему «Метод проектів, як засіб самореалізації вчителя та учнів».

В рамках Єдиного методичного дня відбулися:

·        Семінар-практикум для педпрацівників в ліцеї на тему «Метод проектів, як засіб самореалізації вчителя та учнів», який підготували ініціативна група у складі: Кузніцова Н.В., Линник І.В., Галаган В.О., Безверхня Н.О., Савін О.В., Нагорна Л.Г. та Климчак В.Ф.

·        Відкритий урок з предмету «Технологія виготовлення одягу».

Тип уроку: узагальнюючий урок.

Фома проведення: захист презентації.

Підготували: викладач Олексенко О.В. та учні гр№30.

29 грудня в ліцеї було проведено новорічне свято «Сказка для…», в якому взяли участь учні Коротєєва А., Боровинська Н., Погудіна Є., Кушнір С.(гр.23), Філянець В.(гр.24), Дрожжина А., Борис М., Долгова В., Крученюк Н., Юнг С., Скиба І., Онопко С., Кущ Ю.(гр.25), Лагуткін О., Рогач Д.(гр.29), Шевченко В. (гр.21), Позняков Є.(гр.22).

Учні груп 25, 23, 24, 29, 2, 26, 28, 27, 30 отримали подяки за прикрашення аудиторій до новорічних свят. Групи 25,24,46,27,29 виготовили власноруч іграшки, за які учні груп 24, 25, 29 отримали грамоти. Новорічні вітальні газети підготували учні груп20,27,23,25,24,2,26,21.

Переглядів: 725 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0