П`ятниця, 29.03.2024, 00:45

Головна » 2015 » Січень » 31 » Новини "CІЧЕНЬ 2015р."
Новини "CІЧЕНЬ 2015р."

СІЧЕНЬ 2015 РІК

***************************************************

08 січня відповідно до графіка виробничої практики на підприємстві заступник директора з НВирР Романенко Р.М. відвідала організації, де проходять практику учні групи №2 за спеціальністю «Секретар керівника (установи, підприємства, організації)»

*******************************************************************************************************

12 січня відбулася інструктивно-методична нарада при заступнику директора з НВирР Романенко Р.М. в присутності старшого майстра Петченко Л.В. та майстрів в/н на тему: «Схема загального аналізу уроку виробничого навчання оцінювання навчальних досягнень учнів з професійно-практичної підготовки»

13 січня відповідно до графіків контролю виробничого навчання старшим майстром Петченко Л.В було здійснено перевірку уроку виробничого навчання (поточний інструктаж) в групі №21 майстер в/н Возний Д.С.

14 січня оперуповноважений СКМСД МРВ УМВС України Зуєв А.В. провів профілактичну бесіду з учнями групи № 28

14 січня дільничний інспектор Логвиненко Іван Миколайович провів профілактичну бесіду з учнями групи № 23.

15 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекар ліцею Тинчерова Л.П. провела годину спілкування на тему «Різдво – Щедрий вечір»

15 січня дільничний інспектор Логвиненко Іван Миколайович провів профілактичну бесіду з учнями, які мешкають в гуртожитку.

16 січня в групі №2 за спеціальністю «Секретар керівника (установи, підприємства, організації)» та групі №3 за спеціальністю «Верстатник широкого профілю» пройшов захист письмових екзаменаційних робіт учнями ліцею

16 січня були проведені урочистості з нагоди закінчення нашого навчального закладу та вручення документів про освіту учням групи № 2 з професії «Оператор комп’ютерного набору. Секретар керівника (організації, підприємства, установи)» та групи № 3 з професії «Верстатник широкого профілю».

Дипломи з відзнакою отримало 7 учнів. Також були вручені подяки батькам учнів, грамоти учням за сумлінне відношення до навчання, активну участь у позаурочному житті ліцею та високі показники в професійній підготовці, грамоти за професіоналізм під час проходження виробничої практики.

19 січня бібліотекарем Тинчеровою Л.П. була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «Україна є, була і буде…» (до Дня Соборності України, 22 січня) з використанням мультимедійної презентації.

19 січня дільничний інспектор Логвиненко Іван Миколайович провів профілактичну бесіду з учнями, які мешкають в гуртожитку.

20 січня члени «Коледжу» взяли участь у літературно-музичній композиції «Україна в нас одна – соборна, незалежна», присвяченій Дню Соборності України.

21 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку був проведений відеолекторій «Ми за здоровий спосіб життя»

22 січня учні, які мешкають в гуртожитку взяли участь в заході, який відбувався в міському центрі молоді до Дня студента

26 січня учнями групи № 20 була підготовлена та проведена профілактична ранкова лінійка, на тему «ВІЛ-інфекція – як запобігти зараження» з використанням мультимедійної презентації.

26 січня відповідно до графіків контролю виробничого навчання заступником директора з НВирР Романенко Р.М.  було здійснено перевірку уроку виробничого навчання в групі №32 майстер в/н Воронін В.Г.

26 січня відповідно до графіків контролю виробничого навчання заступником директора з НВирР Романенко Р.М.  було здійснено перевірку уроку виробничого навчання в групі №33 майстер в/н Невмивакова С.В.

26 січня відповідно до графіків контролю виробничого навчання заступником директора з НВирР Романенко Р.М.  було здійснено перевірку уроку виробничого навчання в групі №26 майстер в/н Дьяконова Т.М.

28 січня фахівець зі зв’язків з громадськістю міського центру молоді Сомова Яна Володимирівна разом з начальником відділу молодіжної політики та організації оздоровлення дітей Управління у справах молоді та спорту Лозівської міської ради Мороз Наталією Євгеніївною провели для учнів груп № 26 та №29 патріотичний виховний захід з переглядом відеофільму, який присвячений вшануванню пам’яті героїв Крут

29 січня дільничний інспектор Логвиненко Іван Миколайович провів профілактичну бесіду з учнями, які мешкають в гуртожитку.

29 січня для учнів, які мешкають в гуртожитку директором Лозівського міського центру молоді Зубрицької О.М. була проведена година спілкування «Азбука родинного спілкування», а інструктором з організаційної роботи Соломиною Є.О. - «Моя участь у вирішенні побутових та господарських питань».

29 січня учні групи № 27 підготували та провели відкриту виховну годину на тему «В чому щастя людини».

Переглядів: 726 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1