П`ятниця, 19.04.2024, 17:06

Головна » 2011 » Січень » 23 » Новини "CIЧЕНЬ 2011р."
Новини "CIЧЕНЬ 2011р."
CIЧЕНЬ 2011р.

*******************************
**

17 січня 2011 року учнями гр.№ 25 (керівники групи Линник І.В., Дяченко С.С., Нарожиленко А.Г.) підготовили і провели ранкову лінійку на тему "Ти і Конституція України - захищеність прав людини в правовій державі".

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 січня 2011 року відбулася зустріч дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування з Пахучою Наталією Петрівною - заступником начальника відділу соціальних послуг молоді Харківського обласного центру зайнятості та спеціалістами міського центру зайнятості з питань їх подальшого працевлаштування.
21січня 2011 року група № 10 (майстер в/н Наумцева В.С.) підготовила і провела лінійку, присвячену Дню Соборності України.

24 січня 2011 року учні ліцею взяли участь в "круглому столі" до Дня Соборності України "Велика Україна - незалежна і єдина" в міському центрі молоді, в якому взяли участь Труш В.І. - член Лозівського міського історичного клубу ім. Дмитра Яворницького та видавець історичної літератури Л.В. Романюк.

25 січня учні ліцею взяли участь в розважальній програмі "Студентський каламбур" в міському центрі молоді до Дня студента.

26 січня 2011 року проводилося свято до Дня студента "Тетянин день", в якому взяли участь учні груп № 24, 44, 25, 22.

З 24 по 27 січня 2011 року проводилися змагання з волейболу на першість ліцею серед учнів.
 ПЕРЕМОГУ ЗДОБУЛИ:
Серед юнаків:
І місце - гр.44
ІІ місце - гр.21
ІІІ місце - гр.24
Серед дівчат:
І місце - гр.24
ІІ місце - гр.25
ІІІ місце - гр.23

28 січня 2011 року відбулася ранкова лінійка на тему "Бій під Крутами - одна зі сторінок боротьби українського народу за незалежність", яку підготували учні гр. №46 (майстер в/н Задорожна Н.С.)

28 січня учень ліцею Авдієнко Ростислав (гр.21) в складі збірної с.Єлизаветівка зайняв І місце, а учень групи 24 Гутаров Олександр в складі збірної ДЮСШ "Спартанець" отримав ІІ місце в першості Лозівського району з міні-футболу.

Переглядів: 848 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1