Четвер, 25.04.2024, 10:06

Головна » 2018 » Червень » 27 » Новини "Червень 2018р."
Новини "Червень 2018р."

ЧЕРВЕНЬ 2018 РІК

В ліцеї розпочала свою роботу приймальна комісія по набору дітей на навчання на 2018-2019 навчальний рік

************************************************************************************

01 червня учні з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування взяли участь у міських заходах до Дня захисту дітей, переглянули інтерактивну виставу «Під куполом цирку», побували на дискотеці «HOLLY», шоу «Мильних кульок» та взяли участь у спортивних конкурсах, безкоштовних атракціонах та інших розвагах. Також отримали солодкі призи від Лозівської міської ради.

01 червня для учнів, які мешкають в гуртожитку, до Дня захисту дітей, бібліотекар Тинчерова Л.П. провела бесіду «Хай сонцем і квітами всміхаються діти».

2-3 червня учениця групи 28 Антипенко Анна взяла участь у фестивалі східного танцю (м.Бердянськ) та отримала І місце в двох категоріях.

05 червня учні з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування відбули на відпочинок та оздоровлення до санаторія «Ялинка».

07 червня представники благодійної організації «Харківський Благодійний фонд «Благо» провели групові та індивідуальні заняття з учнями групи 21, роздали учням наочність та протестували на ВІЛ, гепатит В, С та сифіліс.

23 червня, у великій залі Лозівської міської ради відбулися урочистості з нагоди святкування Дня молоді. Лозівський міський голова Сергій Зеленський та голова районної ради Володимир Лаптєв привітали кращих молодих представників підприємств, установ і організацій міста і району та вручили їм обласні і міські відзнаки і нагороди. До списку кращих потрапили і працівники нашого ліцею-інспектор з кадрів Мар`єнко Марина Михайлівна та викладач Анісімова Ніна Олександрівна.

25 червня пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професій "Електрогазозварник.Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах" та "Штукатур.Лицювальник-плиточник.Маляр".

26 червня пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Верстатник широкого профілю"

26 червня пройшла Державна кваліфікаційна атестація з професії "Кравець"

27 червня в ліцеї відбулися урочистості з нагоди закінчення закладу та вручення документів про освіту. Випускникам також були вручені грамоти за активну участь в роботі учнівського самоврядування, позаурочній діяльності та спортивних заходах, подяки батькам за виховання дітей.

Переглядів: 614 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0