Четвер, 18.04.2024, 21:44

Головна » 2011 » Січень » 20 » Новини "ЧЕРВЕНЬ 2010р."
Новини "ЧЕРВЕНЬ 2010р."

ЧЕРВЕНЬ 2010р.

*********************************

11 червня в актовій залі Лозівського професійного ліцею відбулася прем`єра п`єси "Мы ещё живы и нас уже нет" Театру "ВиД"(взрослых и детей), який існує при Свято-Смоленському храмі. режисер вистави - Катерина Рукавишникова.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 червня в ліцеї відбулося випускне свято, на якому був присутній гість - директор з персоналу та соціального розвитку ЗАТ ЛКМЗ Керопов А.О.

14 учнів отримали дипломи з відзнакою та грамоти за сумлінне навчання, 10 учнів отримали грамоти за активну участь в спортивному житті ліцею, 6 учнів отримали грамоти за активну участь в художній самодіяльності.

Переглядів: 470 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1