П`ятниця, 19.04.2024, 13:00

Головна » 2019 » Березень » 26 » Новини "БЕРЕЗЕНЬ 2019р."
Новини "БЕРЕЗЕНЬ 2019р."

БЕРЕЗЕНЬ 2019 РІК

*********************************************

01 березня відбулося свято вручення дипломів кваліфікованих робітників в групі 2 з професії " Кравець".

Учениці групи 2 з професії "Кравець" демонструють виконані власноруч дипломні роботи - колекцію суконь.

**************************************************************************************************************

01 березня волонтери ліцею збирали кошти на лікування першокласника ДНЗ-ЗНЗ №8 Ситнику Богдану.

01 березня майстром в/н Безверньою Н.О. був проведений відкритий урок виробничого навчання на тему: "Формування напіввідкритого пирога з фруктовою начинкою" в групі 28

04 березня викладач Семенюк І.О. разом з учнями групи 21 підготувала та провела тематичну ранкову лінійку «На струнах Кобзаревої душі» (До дня народження Т.Г.Шевченка).

04 березня до Дня народження Т.Г.Шевченка в бібліотеці підготовлена тематична виставка літератури на тему «Жива вола – його слова» та поповнена експонатами постійно діюча виставка «Зірка, що світить крізь століття».

До дня народження Т.Г.Шевченка, 04 березня  викладач Семенюк І.О підготувала та провела літературну вікторину «Слово Шевченкове – вічне» для учнів І курсу.

До дня народження Т.Г.Шевченка, 05 березня  викладач Семенюк І.О. разом з учнями групи 32 підготувала та провела літературний конкурс знавців Шевченкового слова «Хай вовіки святиться ім’я твоє!».

05 березня для учнів, які мешкають в гуртожитку, бібліотекар Тинчерова Л.П. провела літературну екскурсію творами Т.Г.Шевченка «Шевченко – нащадкам послання у вічність».

05 березня  з метою проведення профорієнтаційної роботи, викладач Тимченко В.Я. провів бесіду з показом відеофільму про навчальний заклад  з учнями 9-х, 11-х класів Верхньосамарської ЗОШ.

06 березня був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електрообладнання» серед учнів групи № 148

06 березня учні, які мешкають в гуртожитку, підготували та провели вечір відпочинку «Жінка, весна, любов»  до Міжнародного Жіночого дня 8 Березня.

07 березня учні ліцею підготували святковий концерт до Міжнародного Жіночого дня 8 Березня.

10 березня колектив ліцею взяв участь у міському «Народному гулянні на Колодія».

11 березня учні групи 27 підготували та провели профілактичну ранкову лінійку на тему:«Причини та наслідки вживання наркотиків» з використанням мультимедійної презентації.

11 березня учні групи 21 підготували та провели відкриту виховну годину на тему «Мова – найцінніший скарб нашого народу».

12 березня в гуртожитку центру були проведені загальні збори на тему: «Моя участь у виконанні побутових та господарчих питань в гуртожитку».

13 березня учні, які мешкають в гуртожитку, колективно грали у настільну гру «Фото-фішка».

З 26.02.2019 по 12.03.2019 в центрі пройшли змагання з волейболу за програмою Спартакіади учнів ліцею. Переможцями стали: І місце – група 22(юнаки), 21 (дівчата), ІІ місце – група 26 (юнаки), 28 (дівчата), ІІІ місце – група 31 (юнаки), 33(дівчата).

18 березня практичний психолог центру Приходько Н.В. підготувала та провела профілактичну ранкову лінійку на тему «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадянина».

20 березня учні, які мешкають в гуртожитку, провели змагання з волейболу.

21 березня, до Міжнародного дня поезії, члени літературного клубу «Лігос» Савран А.А., Крюков О., Ліповая Ю., Смерчанська Д. провели літературний вечір для учнів, які мешкають в гуртожитку.

25 березня в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради спеціалістами управління та юристами БФ Карітас Харків було проведено профілактичний тренінг на тему: «Не стань жертвою торгівлі людьми», участь в якому взяли учні ліцею.

Переглядів: 541 | Додав: admin | Рейтинг: 5.0/1