П`ятниця, 19.04.2024, 14:12

Головна » 2011 » Березень » 4 » Новини "БЕРЕЗЕНЬ 2011 р."
Новини "БЕРЕЗЕНЬ 2011 р."
БЕРЕЗЕНЬ
**************************************

4 березня 2011 року учні ліцею підготували і провели концерт до Міжнародного Жіночого дня 8 березня для працівників ЗАО "Лозівський ковальсько-механічний завод".
В концерті взяли участь учні гр.№ 1, 44, 25, 23,24, 22, 7.
4 березня 2011 року учні групи 24 (майстри в/н Березня Н.О., Галаган В.О., кл.керівник Аносова О.З.) підготовили та провели конкурсно-розважальний захід для учнів ліцею "Нумо, дівчата!" до Міжнародного Жіночого дня 8 березня.
З 1 по 4 березня в ліцеї проходили змагання з баскетболу.
Переможцями стали :
І місце - гр. 44
ІІ місце - гр. 22
ІІІ місце - гр. 24
11 березня 2011 року учні ліцею взяли участь у вечорі "Тарасова хата", присвяченому дню народження Т.Г.Шевченка, міському центрі молоді, гостем свята був поет, шевченкознавець Романюк Л.В. (м. Полтава).
З 9 по 12 березня в ліцеї проходив тиждень з профілактики правопорушень.
Практичним психологом Вахрушиною Т.Г. проводилася групова психодіагностика за анкетою "Правова обізнаність учнів" в групах 20, 4, гуртожитку (9.03.11р.), в групах 24, 43 (11.03.11р.).
9 березня проводився конкурс плакатів "Ми і закон", в якому взяли участь групи 44, 40. 43. 4, 25.
І місце - гр. 25
ІІ місце - гр. 4, 44
ІІІ місце -  гр. 40,43
В конкурсі рефератів взяли участь групи 22, 24, 25. Перемогу отримала група 25.
Коником Сергієм Васильовичем - інспектором кримінально-виконавчої інспекції на тему "Права та обов`язки неповнолітніх" (групи 40, 22)
Білошицькою Наталією Борисівною - спеціалістом міського ЦСССДМ на тему "Профілактика правопорушень".
З 14 березня по 18 березня 2011 року проводиться тиждень з професії "Кухар. Кондитер".
16 березня в рамках обласного огляду художньої самодіяльності та технічної творчості в Лозівському професійному ліцеї були підготовлені виставка технічної творчості та звітний концерт художньої самодіяльності, гостями яких були заступники міського голови Петренко Ю.І., начальник відділу культури Лозівської міської ради Рукавіцина Г.С., член журі - Хорунжа Т.В., художній керівник Харківського державного будинку художньої та технічної творчості.
З 14 березня по 18 березня 2011 року в Лозівському професійному ліцеї роходив тиждень професії "Кухар. Кондитер."
18 березня 2011 року учні гр.№ 20 (класний керівник Онацька І.В.) підготували і провели тематичну ранкову лінійку "До 350-ї річниці Хотинської битви".
21 березня учні групи 21 (класний керівник Климчак В.Ф., майстер в/н Цяпка О.К.) підготували та провели ранкову лінійку на тему "Профілактика насильства та жорстокості серед підлітків".
23 березня пройшла особиста першість ліцею з плавання.
Перемогу отримали:
Серед юнаків
І місце - Конько А. гр.22
ІІ місце - Стецюк С. гр.44
ІІІ місце - Меркулов О. гр.46
Серед дівчат
І місце - Кущ Ю. гр.25
ІІ місце - Долгова В. гр.25
ІІІ місце - Шаповал О. гр.24
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
З 21 по 25 березня 2011 року в ліцеї проводився тиждень професії "Верстатник широкого профілю".
26 березня 2011 року учні груп 20, 22, 24, 25, 46, 41 взяли участь у суботнику в рамках двомісячника "Чисте довкілля".
29 березня ліцей був запрошений та взяв участь в урочистих заходах, присвячених 45-річниці з дня заснування ЗАТ "ЛКМЗ": екскурсії по заводу, пресконференції, покладанні квіти до пам`ятника першому директору заводу Ф.Г. Супруну, урочистих зборах в міському палаці культури та святковому концерті на міській площі.
Переглядів: 534 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0