Четвер, 25.04.2024, 10:01

Головна » 2010 » Грудень » 23 » Новини "БЕРЕЗЕНЬ 2010р."
Новини "БЕРЕЗЕНЬ 2010р."

БЕРЕЗЕНЬ 2010р.

*********************************

З 1 по 5 березня проходив тиждень предмета "Фізика", в рамках якого:

4 березня викладач фізики Нагорна Л.Г. провела відкритий урок на тему: "Поглинена доза випромінювання та її біологічна дія. Захист від опромінення."

5 березня відбувся розігриш фізичної лотереї.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

З 1 по 10 березня в ліцеї проводився Шевченківський тиждень, в рамках якого відбулися:

- Виставка поетичних творів Т.Г.Шевченка в бібліотеці.

- Конкурс стіннівок та плакатів "Тернистими шляхами долі", в якому взяли участь всі групи ліцею. Кращими визнано плакати груп № 44, 42.

3 березня викладачем зарубіжної літератури Техно Г.П. проводилась літературна вікторина "Чи все ми знаємо про Т.Шевченка?" та конкурс на кращого читця поезії "Шевченківське слово живе!", в якому взяли участь учні груп № 42, 44.

В усіх навчальних групах пройшли виховні години на тему "Т.Шевченко - доля України: мій край", "Доля, схожа на легенду", "Т.Г. Шевченко і музика".

З 1 по 10 березня проводився конкурс на кращий учнівський реферат "Кобзарю, знаєш, нелегка епоха, оцей ХХІ-й невгамовний вік", в якому взяли участь учні всіх груп. Переможцями стали група № 39 та учениця групи № 5 Тимченко В. .

9 березня була показана літературно-музична композиція "Доля Кобзаря".

2 березня викладач біології Онацька І.В. провела відкритий урок на тему: "Статеве розмноження організмів."

2 березня майстер Крутченко Л.В. провела відкритий урок виробничого навчання з професії "Верстатник широкого профілю" на тему:"Нарізання різьби різцями"

3 березня відбулась зустріч учнів груп № 44, 35 з оперуповноваженим ВКМСД ЛВ на ст.Лозова лейтенантом міліції Лихварем В.П.

10 березня викладач Мазур Г.І. провела відкритий урок на тему: "Об`єм циліндра і конуса."

11 березня викладач фізики Нагорна Л.Г. провела позакласний захід "Фізичний КВК" між групами ІІ і ІІІ курсів.

З 15 по 19 березня проводився тиждень "Хімії та Біології", в рамках якого:

18 березня викладач біології Онацька І.В. провела позаурокний захід "Екологічний турнір" серед груп № 41, 39.

16 березня в рамках обласного огляду технічної творчості та художньої самодіяльності закладів профтехосвіти Харківщини "Пам`ятаємо твій подвиг, солдате" – відбулася виставка технічної творчості

концерт художньої самодіяльності, на якому були присутні заступник міського голови Петренко Ю.І. і завідуюча відділом культури  Лозівської міської ради Соляник Н.П.

16 березня відбулась міська спартакіада учнів ліцеїв та ВНЗ міста з баскетболу.

Команда юнаків ліцею зайняла ІІІ місце.

18 березня в теплій, дружній атмосфері відбулася зустріч учнів гуртожитку з членами міського поетичного клубу "Лігос",яка була організована міським центром молоді.

19 березня майстер виробничого навчання Каменєва Т.А. провела відкритий урок з професії "Кондитер" на тему: "Приготування булочок в асортименті."

19 березня відбулася особиста першість ліцею з плавання.

Переможцями стали: серед юнаків:

І місце - Коба Д. (гр.№ 8)

ІІ місце - Шахов Ю. (гр. №35)

ІІІ місце - Гусар Ю. (гр. №41)

серед дівчат:

І місце - Павловічева Є. (гр.№ 36)

ІІ місце - Ткаченко А. (гр. №39)

ІІІ місце - Стужко Ю. (гр. №39)

З 22 по 26 березня проводився тиждень професії "Кухар, кондитер", в рамках якого:

24 березня був проведений відкритий урок (бінарний) викладачем спецдисциплін Аносовою О.З. та майстром виробничого навчання Галаган В.О. на тему: "Художнє оздоблення тортів."

25 березня в змаганнях з плавання обласної Спартакіади учнів ПТНЗ команда юнаків Лозівського професійного ліцею зайняла ІІІ місце.

Переглядів: 700 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0