Субота, 20.04.2024, 13:32

Головна » 2011 » Квітень » 15 » Новини "КВІТЕНЬ 2011 р."
Новини "КВІТЕНЬ 2011 р."
КВІТЕНЬ
**************************************

4 квітня група № 7 підготовила та провела ранкову тематичну лінійку "Протидія незаконному обігу наркотиків".
З 4 квітна по 8 квітня в Лозівському професійному ліцеї проводився тиждень професії "Перукар (перукар-модельєр)".
В якому 8 квітня учні групи 25 підготували та провели позаурочний захід-конкурс "В світі професії перукар".
7 квітня 2011 року команда ліцею взяла участь в змаганнях з плаванняобласної Спартакіади учнів ПТНЗ (м. Харків) і зайняли

ІІІ місце.
Склад команди:
Конько А. - гр. 22
Старченко Є. - гр. 44
Дмитренко Р. - гр. 44
Стецюк С. - гр. 44
Гусар Ю. - гр. 41
Дьомін В. - гр. 46
Аляб`єв Р. - гр. 7
Гутаров О. - гр. 24
9 квітня учні груп 20, 21, 22, 23, 24, 25, 46, 40, 41, 44, 1, 4, 7, 10 взяли участь у суботнику в рамках двомісячника "Чисте довкілля".
З 11 квітня по 15 квітня 2011 року в ліцеї проводився тиждень професії "Секретар керівника. Оператор комп`ютерного наборе".
З 11 квітня по 15 квітня 2011 року в ліцеї проводився тиждень предмета Фізика.
11 квітня учні групи 21 (майстер в/н Цяпка О.К., класний керівник Климчак В.Ф.) підготували та провели ранкову лінійку до Дня космонавтики та 50-річчя від дня першого польоту Ю.О.Гагаріна в космос.
13 квітня учні ліцею взяли участь в зустрічі, присвяченійДню космонавтики та 50-річчю польоту в космос Ю.О.Гагаріна, на тему"Шлях до зірок", на яку були запрошені підполковник запасу, ветеран космодрому "Байканур" Сапецький А.В., депутат обласної ради Карасюк М.П., заслужений вчитель України, вчитель фізики Мовчан Г.П. Зустріч відбулася в міському центрі молоді.
15 квітня учні ліцею у співпраці з міським центром молоді взяли участь у підготовці та проведенніурочистих проводів юнаків міста в лави Збройних Сил України.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
З 18 по 22 квітня в ліцеї проходив профілактичний тиждень "Профілактика наркоманії - проблема часу".
18 квітня тиждень відкрився ранковою тематичною лінійкою, в якій взяли участь учні груп № 44, 25, 22, 1.
18-19 квітня була проведена групова психодіагностика за анкетою "Здоров`я чи наркотики" в групах № 22, 44, 40, 41, 1.
20 квітня відбулася зустріч з лікарем-наркологом Черкай С.В. на тему "Профілактика ВІЛ/СНІДу" з учнями груп № 22, 44, 46, 23.
20 квітня були проведені виховні години в групі № 1 - "Вплив наркотиків на організм людини", в групах № 10, 4 - "Як стати творцем свого життя".
22 квітня підведені підсумки конкурсу плакатів, переможцями якого стали:
І місце - група 4;
ІІ місце - групи 1, 44, 25;
ІІІ місце - групи 40, 23.
Переможцями конкурсу рефератів стали групи:
І місце - група 1;
ІІ місце - групи 10, 7;
ІІІ місце - групи4,22.
21 квітня 2011 року в ліцеї проходив День відкритих дверей для випускників шкіл Лозівського району, в рамках якого відбулися:
- екскурсії по ліцею;
- виставка технічної творчості;
- концерт художньої самодіяльності та виступ агітбригади;
- майстер-класи в майстернях ліцею.
24-27 квітня 2011 року проводилися змагання з футболу на кубок ліцею.
Перемогу здобули:
І місце - група № 21;
ІІ місце - група № 20;
ІІІ місце - група № 46.
--------------------------------------------------------------------------------------26 квітня учні групи 23 (класний керівник Олексенко О.В.) підготовили та провели в актовій залі ліцею відкритий виховний захід, присвячений 25- річниці від дня аварії на Чорнобильській АЕС, під час якого учні також переглянули документальний фільм про Чорнобильську катастрофу та її наслідки.
28 квітня класний керівник групи 44 Нагорна Л.Г. підготовила та провела відкритий виховний захід "Він сказав: "Поїхали!" до 50-ти річчя польту в космос Ю.О.Гагаріна.
28 квітня бібліотекар Тинчерова Л.П. разом з учнями групи 25 підготовила та провела "круглий стіл" на тему "Чорнобиль не має минулого часу".
29 квітня 2011 року групи 21, 25 разом зі спеціалістом міського центру молоді Шевченко А.М. розбили клумбу та посадили квіти біля приміщення міської спілки інвалідів-візочників.
29-30 квітня учні групи 21, 22 брали участь в суботнику по благоустрою території, прилеглої до ліцею в рамках двомісячника "Зелене довкілля".

Переглядів: 532 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0