П`ятниця, 26.04.2024, 08:29

Головна » 2011 » Липень » 6 » Новини "ЧЕРВЕНЬ 2011 р."
Новини "ЧЕРВЕНЬ 2011 р."
***************************

21 червня на базі ліцею служба у справах дітей Лозівської міської ради проводила "круглий стіл" до Всесвітнього дня боротьби з наркоманією (26.06.11), в роботі взяли участь:

Ø      Помпанеєва В.Л –  заступник начальника ССД;

Ø      Сарженко І.В. – директор Лозівського міського центру психологічної просвіти;

Ø      Петрусенко О.А. – психолог центру;

Ø      Білошинська Н.В. – спеціаліст ЦСССДМ;

Ø      Даниленко С.В. – головний лікар відділення ЦРЛ.

--------------------------------------------------------------------------------------

22 червня була проведена лінійка-реквієм з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, в якій взяли участь учні групи 24 Лісніченко Раїса, Канюка Юлія, Філянець Владислав, Скрипник Евгеній та Кравченко Андрій.

22 червня відбулися загальні збори трудового колективу  з порядком денним: звіт директора про виконання умов контракту.

25 червня в ліцеї відбулося випускне свято, на якому були присутні гості Бережна Н.М. – директор міського ЦСССДМ та Чумак В.М. – заступник технічного директора по ковальському виробництву ЗАТ «ЛКМЗ».

Дипломи з відзнакою отримали:

-         Угарова М. – гр.42;

-         Дерев’янко А. – гр.4;

-         Золотар О. – гр.4;

-         Ткач Ю. – гр.4;

-         Боцвінюк Г. – гр.4;

-         Мінаєв І. – гр.10;

-         Батичко А. – гр.10.

Були вручені грамоти за активну участь в громадському та спортивному житті ліцею.

Переглядів: 498 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0