Субота, 16.02.2019, 08:32

Меню сайту
2017- рік Японії
...
...
Центр зайнятості
...
...
Цивільний захист
...
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 211
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Пошук
логін
пароль

Спортивна робота

       Організація і зміст фізичного виховання в Лозівському професійному ліцеї регламентується Законами України "Про освіту”, "Про загальну середню освіту”, "Про професійно-технічну освіту”, "Про фізичну культуру і спорт”, листами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими та іншими актами Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров`я України, Міністерства України у справах молоді та спорту щодо фізичного виховання дітей та учнівської молоді.

Фізичне виховання в професійно-технічних навчальних закладах є невід`ємною складовою освіти, воно забезпечує можливість набуття кожною людиною необхідних науково- обгрунтованих знань про здоров`я і засоби його зміцнення, методики організації змістовного дозвілля і спрямоване на формування в них фізичного, соціального та духовного здоров`я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки до ведення активного довготривалого життя та професійної діяльності.

        Основними завданнями у фізичному вихованні учнівської молоді у системі освіти є:

1.      Виховання відповідних мотиваційних та поведінкових характеристик, активної орієнтації на здоровий спосіб життя.

2.      Створення умов для задоволення потреб кожного учня у зміцненні здоров`я, фізичному та духовному розвитку.

3.      Збільшення обсягу рухової активності учнів залежно від психофізіологічної потреби в рухах.

4.      Підвищення якості навчального процесу з фізичного виховання.

5.      Оптимізація управління фізичного виховання учнівської молоді.

        Система організації спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в Лозівському професійному ліцеї спрямована на реалізацію основних напрямків Національної доктрини розвитку освіти в XXI столітті, затвердженої Указом Президента від 17.04.2002, № 347/2002, та Цільової комплексної програми «Фізичне виховання – здоров’я нації», затвердженої Указом Президента від 01.09.1998, № 963/98.

     Всі заходи спортивного спрямування організовуються згідно плану спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів ліцею на навчальний рік, Положення про проведення обласних щорічних спортивних змагань Спартакіади «Спорт протягом життя» і положення Спартакіади серед учнів ліцеїв та ВНЗ м. Лозова.

    Мета та завдання всіх заходів спрямовані на:

  • Ø     формування в учнів навичок здорового способу життя;
  • Ø     збільшення рухової активності учнів;
  • Ø     активізація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи;
  • Ø     залучення до систематичних занять фізкультурою і спортом.

 Основні форми організації фізичної культури в Лозівському професійному ліцеї ліцеї: 

 - Уроки фізичної культури 

- Фізкультурно-оздоровчі заходи 

- Позаурочна фізкультурно-оздоровча, спортивно-масова робота 

- Самостійні та додаткові заняття

Позаурочний захід до Дня захисника Вітчизни  «Нумо, хлопці..!»

День захисника Вітчизни – 23 лютого уже давно всі звикли вважати Днем чоловіків. Народна мудрість стверджує: « Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може.» Виконуючи цей почесний і благородний обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів.

У Лозівському професійному ліцеї вже стало традицією до Дня захисника Вітчизни проводити  конкурс-змагання  «Нумо, хлопці!», з метою пропагування здорового способу життя, визначення знань і вмінь юнаків з допризовної підготовки, їх силових якостей, кмітливості та спритності .

У заході взяли участь чотири команди: учні групи №46, №20, №21, №22 . Програма змагань складалася з таких завдань: конкурс пісні і строю, естафети, підіймання гирі 16кг, одягання ЗЗК, одягання протигазу,стрільба з пневматичної гвинтівки, перетягування канату. Ліцеїсти із запалом виконували завдання, а вболівальники активно підтримували учасників. Між конкурсами  проводилися музичні паузи, в яких дівчата групи №25 продемонстрували  хореографічні здібності, виконавши танці у стилі рок-н-рол. Найцікавішими для учнів виявилися естафети  та перетягування канату, де юнаки показали міць,силу та згуртованість команд.


І місце -гр.№46, ІІ місце - гр.№ 21, ІІІ місце - гр.№20.

Приємно відзначити роботу профспілкового комітету ліцею , який не стоїть осторонь при проведенні подібних заходів. Переможці та призери конкурсу-змагання «Нумо,хлопці!» були нагороджені солодкими призами, придбаними саме за кошти профспілкового комітету .


 

Переможці – команда групи № 46

Позаурочний захід до Дня українського козацтва "Козацькі розваги"

14 жовтня 2011р. в Лозівському професійному ліцеї пройшли конкурс-змагання «Козацькі розваги», які щорічно проходять до Дня українського козацтва. В цьому заході приймали участь групи І курсу - № 26, 27, 28, які пройшли випробування в таких видах: обід козаків, конкурс з теорії, підіймання гирі 16кг., одягання укр..костюму, згинання та розгинання рук в упорі лежачі від підлоги, стрибки на скакалці за 1хв. Загальний результат змагань: І місце – гр..№26, ІІ місце - №28, ІІІ місце - №27.І місце – гр.№46, ІІ місце – гр.№ 21, ІІІ місце – гр.№20.


Спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота в Лозівському професійному ліцеї


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz