Вівторок, 22.01.2019, 21:43

...
Меню сайту
2017- рік Японії
...
...
Центр зайнятості
...
...
Цивільний захист
...
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 210
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Пошук
логін
пароль

Профорієнтаційна робота

2017/2018 навчальний рік

02 квітня була проведена профорієнтаційна робота в  Панютинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, Панютинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 майстрами в\н Люлькою Л.О. та Безверхньою Н.О. у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

05 квітня учні груп 21, 28 взяли участь у міському ярмарку Великодніх виробів.

********************************************************************************************************

05 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Уплатнівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Самійлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Криштопівській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів Близнюківської районної ради, заступником з навчально-виробничої роботи Романенко Р.М., методистом Кузнецовою Н.В., викладачем Гавричковим М.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

06 квітня проведена профорієнтаційна робота в Верхньосамарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Лукашівській загальноосвітній школі, Близнюківському ліцеї, Добровільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради, викладачами Семенюк І.О. та Бабич О.П., вихователем Чернегою І.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

10 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Царадарівському навчально-виховному комплексі, Артільському навчально-виховному комплексі, Комсольському навчально-виховному комплексі, Орільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Лозівського району, керівником фізичного виховання  Савіним О.В., викладачем Гавричковим М.В., учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

11 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Чернігівському навчально-виховному комплексі, Яковлівському навчально-виховному комплексі,  Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Краснопавлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та Полтавському навчально-виховному комплексі майстрами виробничого навчання Безверхньою Н.О. та Рибкіною А.М. у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

12 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Надеждінському навчально-виховному комплексі, Павлівській загальноосвітній школі  № 2 І-ІІІ ступенів, Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Смирнівському навчально-виховному комплексі, Бурбулатівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Шатівському навчально-виховному комплексі Лозівського району, керівником фізичного виховання  Савіним О.В., майстрами виробничого навчання Нєверовою А.В. та Галаган В.О., учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

16 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Сахновщинському районі, викладачами Анісімовою Н.О. та Онацькою І.В., у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

********************************************************************************************************

2016/2017 навчальний рік

22 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 методистом Часовською О.О., майстрами виробничого навчання Галаган В.О. і Нєвєровой А.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

22 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському навчально-виховному комплексі №10 майстрами в/н Безверхньою Н.О., Ткаченком А.М. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

02 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 методистом Часовською О.О., викладачем Аносовою О.З. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

13 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській  загальноосвітній школі № 1 І-ІІІ ступенів майстрами виробничого навчання Августовою І.Ф., Безверхньою Н.О., викладачем Безпальченко Н.Є. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.


 

13 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській  загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів майстрами виробничого навчання Августовою І.Ф., Безверхньою Н.О., викладачем Безпальченко Н.Є. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

16 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському ліцеї № 4 майстрами виробничого навчання Августовою І.Ф. , Луговим В.І., Ткаченком А.М. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

17 березня була проведена профорієнтаційна робота в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Панютинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, Панютинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2, керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстром виробничого навчання Довженком В.О. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

20 березня була проведена профорієнтаційна робота в Чернігівському навчально-виховному комплексі, Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї та в Краснопавлівському навчально-виховному комплексі, Єлізаветівському навчально-виховному комплексі, Яковлівській загальноосвітній школі I-ІІІ ступенів Лозівської районної ради майстрами виробничого навчання Безверхньою Н.О. та Луговим В.І., викладачем Безпальченко Н.Є. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

21 березня була проведена профорієнтаційна робота в Артільському навчально-виховному комплексу, Орільському навчально-виховному комплексі Лозівської районної ради, керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В., викладачем Гавричковим М.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

22 березня була проведена профорієнтаційна робота в Новоіванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Смирнівському навчально-виховному комплексі, Шатівському навчально-виховному комплексі Лозівського району, старшим майстром Петченко Л.В., майстром виробничого навчання Безверхньою Н.О. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

23 березня була проведена профорієнтаційна робота в Уплатнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Самійлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Олексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, Криштопівській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів Близнюківської районної ради, керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстром виробничого навчання Галаган В.О., викладачем Семенюк І.О. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

24 березня проведена профорієнтаційна робота в Верхньосамарській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Софіївській загальноосвітній школі №1, Близнюківському ліцеї, Добровільській ЗОШ І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради, керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстрами виробничого навчання Августовою І.Ф. та Галаган В.О., учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

 

30 березня в ліцеї відбувся День відкритих дверей для учнів шкіл міста Лозової та Лозівського і Близнюківського районів.

************************************************************************************

04 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Домаській ЗОШ викладачем Гавричковим М.В та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

05 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Сахновщинському районі, керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстром виробничого навчання Августовою І.Ф., викладачем Онацькою І.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

   

10 квітня колектив ліцею взяв участь у Ярмарку професій, який був організований обласним центром зайнятості та проходив у міському палаці культури.

   

11 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Сахновщинському районі, керівником фізичного виховання Савіним О.В.,  старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

05 травня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському навчально-виховному комплексі №10 «Загальноосвітній навчальний заклад дошкільний навчальний заклад» викладачем Чорноштан В.М. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

12 травня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському НВК «ЗНЗ –ДНЗ» № 8 майстром в/н Безверхнею Н.О., методистомЧасовською О.О. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

   

 

17 травня була проведена профорієнтаційна робота Лозівському районі  (ЗОШ с. Комсомолець та ЗОШ с. Царедарівка)  з учнями дев’ятих та одинадцятих класів  керівником фіз. виховання Савіним О.В. та старшим майстром Петченко Л.В., у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад

****************************************************************************************************************************

2015/2016 навчальний рік

04 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №7 майстрами в/н Безверхньою Н.О., Ткаченко А.М., викладачами Бабич О.П., Онишко І.В., та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

09 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Панютинській  ЗОШ № 1 соціальним педагогом Черниш Г.А., керівником ФВ Савіним О.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

13 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Домаській ЗОШ викладачем Гавричковим М.В., керівником фізичного виховання Савіним О.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

17 лютого були проведені профорієнтаційні роботи в Краснопавлівському багатопрофільному ліцеї Лозівської районної державної адміністрації та в Краснопавлівському навчально-виховному комплексі Лозівської районної ради майстрами виробничого навчання Ткаченком А.М., Безверхньою Н.О. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

19 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 майстром виробничого навчання Часовською О.О., викладачами Семенюк І.О., Кравченком С.І. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

23 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 майстром виробничого навчання Невмиваковою С.В., керівником фізичного виховання Савіним О.В., викладачем Безпальченко Н.Є. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

26 лютого була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №11 керівником фізичного виховання Савіним О.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

03 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад № 8» майстрами виробничого навчання Охременком П.В., Невмиваковою С.В., інженером з охорони праці Бруславець Н.С. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

05 березня була проведена профорієнтаційна робота в Районному міжшкільному навчально-виробничому комбінаті Лозівської міської ради майстрами виробничого навчання Часовською О.О., Невмиваковою С.В., Возним Д.С. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

11 березня була проведена профорієнтаційна робота в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів майстрами виробничого навчання Часовською О.О., Возним Д.С. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

12 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 керівником фізичного виховання Савіним О.В., соціальним педагогом Черниш Г.А., викладачем Чорноштан В.М. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

17 березня була проведена профорієнтаційна робота в Панютинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 2 майстром виробничого навчання Петряєвою Т.М. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

19 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському колегіумі № 2 керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстрами виробничого навчання Возним Д.С., Охременко П.В., викладачем Безпальченко Н.Є. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

24 березня була проведена профорієнтаційна робота в Лозівському ліцеї № 4 майстрами виробничого навчання Наумцевою В.С., Безверхньою Н.О., керівником фізичного виховання Савіним О.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

26 березня була проведена профорієнтаційна робота в Комсомольській загальноосвітній школі керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстрами виробничого навчання Наумцевою Н.С., старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

31 березня була проведена профорієнтаційна робота в Царедарівській загальноосвітній школі керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстром виробничого навчання Наумцевою Н.С., старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

02 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Петрівській загальноосвітній школі керівником фізичного виховання Савіним О.В., майстром виробничого навчання Наумцевою Н.С., старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

07 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Орільському навчально-виховному комплексі Лозівської районної ради керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В., майстром виробничого навчання Наумцевою Н.С. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

09 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Миколаївському навчально-виховному комплексі Лозівської районної ради керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В., майстром виробничого навчання Наумцевою Н.С. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

15 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Новоіванівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Лозівського району керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В., майстром виробничого навчання Наумцевою Н.С. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

16 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Смирнівському навчально-виховному комплексі Лозівської районної ради керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

20 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Перемозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

21 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Шатівському навчально-виховному комплексі Лозівської районної ради керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Петченко Л.В. та учнями ліцею, у формі бесіди з показом відеофільму про навчальний заклад.

**********************************************************************************************************************************************************************

28 квітня була проведена профорієнтаційна робота в Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради керівником фізичного виховання Савіним О.В., старшим майстром Пе


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz