Вівторок, 27.06.2017, 14:16

Меню сайту
2017- рік Японії
...
...
2016
Центр зайнятості
...
...
Цивільний захист
...
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 192
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Пошук
логін
пароль

Конкурси

Лист ДНО Майбутнє-України

 

Інтернет-турнір (ВНЗ, ПТНЗ)

Конкурси фахової майстерності

План-графік проведення внутрішньоліцейних конкурсів фахової майстерності серед учнів Лозівського професійного ліцею

Переможці конкурсів фахової майстерності серед учнів Лозівського професійного ліцею

 

з 16 січня 2017 року по 28 лютого 2017 року у Лозівському професійному ліцеї згідно наказу директора від 30 грудня 2016 р № 517 були проведені конкурси фахової майстерності серед учнів, в яких взяло участь 227 учня різних курсів навчання

СПИСОК

учнів-переможців конкурсу фахової майстерності в Лозівському професійному ліцеї

 

Курс

№ групи

Переможці

ІІІ

26

Дунда Віталій

27

Дідик Василь

28

Калініна Аліна

29

Дюміна Любов

ІІ

30

Сарана Сергій

31

Довбич Владислав

32

Колосова Юлія

33

Пісенко Анастасія

1

20

Климчук Іван

21

Штефан Андрій

22

Ригалов Ілля

ТН

1

Сільванович Анна

4

Ткачов Василь


02 лютого був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електрообладнання» серед учнів групи № 32

**********************************************************************************************************************************

05 лютого серед учнів групи № 21 був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електрообладнання» 

************************************************************************************************

12 лютого серед учнів групи № 31 був проведений внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник» 

************************************************************************************************

13 лютого в групі №20 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник».

Голова – старший майстер Петченко Л.В., члени комісії: майстер виробничого навчання Охременко П.В., викладачспецдисциплін Климчак В.Ф.

************************************************************************************************

16 лютого в групі №26 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник».

Голова - заступник директора з НВирР Романенко Р.М., члени комісії: майстер виробничого навчання Крутченко Л.В.,викладач спецдисциплін Климчак В.Ф..

************************************************************************************************

 

19 лютого в групі №29 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Кухар». Голова – старший майстер Петченко Л.В., члени комісії: майстер виробничого навчання Безверхня Н.О.,  викладач спец дисциплін Аносова О.З.

************************************************************************************************

 

24 лютого в групі №34 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Кухар». Голова – старший майстер Петченко Л.В., члени комісії: майстер виробничого навчання Галаган В.О.,  викладач спец дисциплін Аносова О.З.

 

************************************************************************************************

25 лютого в групі №4 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Електрогазозварник ручного зварювання. Рихтувальник кузовів».  Голова – старший майстер Петченко Л.В., члени комісії: майстер виробничого навчання Ткаченко А.М., Охременко П.В.

************************************************************************************************

25 лютого в групі №28 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Перукар». Голова – старший майстер Романенко Р.М., члени комісії: майстер виробничого навчання Долгова В.Л., викладач спец.дисциплін Самохвалова Я.В.

************************************************************************************************

 

26 лютого в групі №33 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Кравець». Голова – старший майстер Романенко Р.М., члени комісії: майстер виробничого навчання Невмивакова С.В., викладач спец.дисциплін Олексенко О.В.

************************************************************************************************

03 березня в групі №23 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Кравець»

****************************************************************************************************************************

04 березня в групі №1 пройшов конкурс фахової майстерності з професії «Оператор комп’ютерного набору»

****************************************************************************************************************************

 


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz