Субота, 15.12.2018, 23:40

Меню сайту
2017- рік Японії
...
...
Центр зайнятості
...
...
Цивільний захист
...
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 209
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Block title
Пошук
логін
пароль

65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років
Зараз, коли годинник історії відраховує перші роки двадцять першого століття, ми все частіше й частіше вертаємося назад, до найкровопролитнішої в світовій історії війни.
Невимовно тяжких втрат зазнав український народ у тій страшній воєнній круговерті, що розметала, понівечила і розтоптала мільйони людських доль.
Скільки безневинних людей зазнали нечуваних тортур, знущань та принижень в численних концтаборах, тюрмах, на примусових роботах та пересильних пунктах!
Ось чому народи світу, всі чесні люди Землі схиляють свої голови, вшановуючи пам’ять полеглих і віддаючи належне живим учасникам цієї, тепер вже далекої, війни, які ратним подвигом своїм і самовідданою працею забезпечили Велику Перемогу.

Перемогу здобули ті, хто зараз є старшим поколінням. Ветеранські лави рідшають з кожним роком. Всіляка турбота про них, постійна увага до рятівників Вітчизни та світової цивілізації - святий обов'язок і справа честі держави, суспільства загалом і кожного громадянина зокрема. Тому, оглядаючи більш ніж півстолітній шлях, пройдений нашим народом після пам'ятного 1945-го, ми як ніколи зримо і всеосяжно сприймаємо не затьмарену роками та подіями панораму Перемоги народів Радянського Союзу у Великій Вітчизняній війні, що стала символом незламності народного духу, яскравою зіркою на небосхилі кривавого драматичного і героїчного століття.  Велике значення в системі освітньо - виховної роботи в Лозівському професійному ліцеї щодо формування патріотизму у підростаючого покоління має музейна кімната, а саме її експозиція
" Наш край у роки Великої Вітчизняної війни"
В обласному огляді музеїв та музейних кімнат в рамках Всеукраїнської історико - краєзнавчої Акції " Шляхами подвигу і слави" в професійно - технічних навчальних закладах музейна кімната Лозівського професійного ліцею отримала ІІІ- місце та нагороджена Грамотою Головного управління освіти і науки Харківської облдержадміністрації.16 березня 2010 року в рамках обласного огляду технічної творчості та художньої самодіяльності закладів профтехоствіти Харківщини "Пам'ятаємо твій подвиг, солдате", присвяченого 65-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років в Лозівському професійному ліцеї відбулися виставка технічної творчості та концерт художньой самодіяльності.

На виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" в ліцеї проходили заходи щодо відзначення пам'яті про подвиг захисників Вітчизни:

-свято "Роки, обпалені війною...", на якому були присутні ветерани Великої Вітчизняной війни Максимцов Павло Іванович, Башмакова Раїса Василівна, Риженко Лідія Юхимівна, Співак Антоніна Іванівна, Чмир Таісія Йосипівна, які ділилися з присутніми своїми спогадами про героїчне минуле.

  -Учні груп 41,43,44,35,36,39,1 взяли участь у написанні науково-дослідницьких робіт "Їх подвиг навік збережуть серця",які стали достойними експонатами музейной кімнати ліцею. Кращою визначена робота учнів групи 39 ( майстри в/н Галаган В.О., Безверхня Н.О., класний керівник Аносова О.З.).

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz